Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny
Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny

Grupa Napollo, która specjalizuje się m.in. w realizacji obiektów handlowych, zaprezentuje swoje projekty podczas zimowej edycji Shopping Center Forum 2015. Z planowanymi i zrealizowanymi inwestycjami spółki będzie można zapoznać się przy stoisku 3.6

Grupa Napollo przedstawi sześć projektów, w tym cztery obiekty w formacie Centrum Zakupów w takich miejscowościach jak Czerwionka-Leszczyny, Bielsk Podlaski, Zgierz i Ząbki oraz galerię handlową w Grodzisku Mazowieckim i Galerię Renova zlokalizowaną na warszawskim Targówku.

Czerwionka-Leszczyny

Park handlowy Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny powstał na działce w centrum miasta, przy ul. Furgoła 6E. Czerwionka-Leszczyny to miasto w południowo-zachodniej części województwa śląskiego, położone ok. 40 km od Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie Rybnika.

Pod koniec 2014 roku została uruchomiona pierwsza część centrum, w której na powierzchni blisko 2 tys. mkw. swoje sklepy uruchomiły takie sieci jak Pepco, Rossmann, Media Expert i Apteka Duos.

– W tym roku zostanie uruchomiona druga część centrum, która wzbogaci asortyment centrum m.in. o ofertę mody rodzinnej, akcesoriów oraz produktów pierwszej potrzeby – poinformowała redakcję Retailnet Agnieszka Podbielska z Napollo.

Centrum Zakupów Bielsk Podlaski

Park handlowy Centrum Zakupów Bielsk Podlaski zlokalizowany jest w centralnej części miasta, przy al. J. Piłsudskiego, która jest częścią drogi krajowej nr 19. Bielsk Podlaski to miasto w województwie podlaskim, oddalone o 46 km od Białegostoku i 200 km – od Warszawy. Mieszka tu ponad 26 500 osób, kolejne 31, 7 tys. mieszkańców liczy powiat bielski, którego miasto jest stolicą.

Powierzchnia projektu to 4,8 tys. mkw. GLA. W dwóch budynkach centrum zaplanowanych jest 14 lokali handlowych z ofertą branż: moda rodzinna i akcesoria, obuwie, zdrowie i uroda, dom i wnętrze. Przed obiektem zaplanowany jest parking naziemny dla klientów z 120 miejscami postojowymi. Wśród najemców Centrum znajdują się m.in.: Rossmann, KiK, Pepco oraz CCC. Otwarcie centrum Grupa Napollo planuje na 2015 r.

Galeria Renova

Galeria Renova to dwupoziomowe, kameralne centrum handlowo – usługowe w sercu warszawskiego Targówka, w bezpośrednim sąsiedztwie dużego osiedla mieszkaniowego. Powierzchnia mieszkalna części kompleksu nad galerią handlową wynosi około 35 tys. mkw. Centrum jest doskonale skomunikowane z sąsiednimi dzielnicami – przed Galerią ma przystanki kilkanaście linii środków komunikacji miejskiej. Stacja II linii warszawskiego metra planowana w odległości 300 m od Galerii.

Galeria Renova znajduje się przy ul. Rembielińskiej 20. Na powierzchni blisko 13 tys. mkw. swoje sklepy uruchomiły znane polskie i międzynarodowe sieci handlowe oraz punkty usługowe. W centrum działają m.in. apteka i drogeria Cosmedica, drogeria Rossmann, sklep spożywczy Stokrotka, salon Empik, a także sieci oferujące modę rodzinną i akcesoria, jak C&A, Pepco, Textil Market, sieci obuwnicze jak CCC, salon RTV Euro AGD, klub Jatomi Pure oraz Egurrola Dance Studio. Klienci Galerii mogą skorzystać z usług Poczty Polskiej, fryzjera, pralni, saloniku prasowego, banków, biura podróży oraz oferty gastronomicznej. Galeria posiada dwupoziomowy parking podziemny.

Galeria Handlowa w Grodzisku Mazowieckim

Galeria Handlowa realizowana przez Grupę Napollo powstanie w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego, przy ul. H. Sienkiewicza, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Kultury z kinem. Budynek będzie stanowił naturalne przedłużenie istniejącej zabudowy pierzei tej ulicy. Reprezentacyjne wejście w formie wysokiego portalu prowadzić będzie do dwupoziomowego centrum, w którym planowanych jest ok. 20 lokali. Całkowita powierzchni to 9 tys. mkw. , powierzchnia najmu – 5, 1 tys. mkw. Obok operatora spożywczego, salonu RTV AGD oraz marketu drogeryjnego, przewidziane są butiki z modą i akcesoriami oraz usługi. Centrum wyposażone będzie w podziemny parking.

Centrum Zakupów Zgierz

Park handlowy Centrum Zakupów Zgierz znajduje się w Zgierzu k/Łodzi. Centrum powstało przy ul. Łódzkiej 77-79, na drodze wylotowej do Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie wielkich osiedli mieszkaniowych.

Centrum Zakupów Zgierz jest w całości skomercjalizowane. Na powierzchni najmu 3,5 tys. mkw. znalazły się apteka Cosmedica, salony obuwnicze CCC i Deichmann, sklep z artykułami wyposażenia wnętrz JYSK, dyskont odzieżowy i z akcesoriami do domu sieci Pepco, drogeria Rossmann oraz supermarket Tesco. Obiekt wyposażony jest w bezpłatny parking naziemny.

Centrum Zakupów Ząbki

Park handlowy Centrum Zakupów Ząbki powstał w Ząbkach koło Warszawy, przy ul. Reymonta 30 / róg ul. Powstańców. Obiekt jest w całości skomercjalizowany. Swoje sklepy otworzyły tu sieci Deichmann, apteka i drogeria Cosmedica, Rossmann, Pepco, sieć odzieżowa Takko oraz Biedronka o powierzchni ponad 1,1 tys. mkw. Cały obiekt ma ok. 3 tys. mkw.