Arkady Wrocławskie
Arkady Wrocławskie

Spółka Arkady Wrocławskie SA podpisała dwie nowe umowy najmu na łączną powierzchnię prawie 400 mkw. W transakcjach dewelopera reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield

4F i Diverse to nowe sklepy, które pojawią się na powierzchni handlowej w Arkadach Wrocławskich. Marka 4F należy do firmy OTCF sp. z o.o., czołowego producenta wysokiej klasy odzieży i akcesoriów sportowych. Diverse to jedna z wiodących marek odzieżowych w Polsce o charakterze streetwear, należąca do firmy Etos SA. Obydwa sklepy wzmocnią ofertę wrocławskiej galerii.

– Bardzo się cieszymy, że mix najemców Arkad Wrocławskich poszerzy się o mocno rozpoznawalne na polskim rynku marki 4F i Diverse. Bogata oferta modowa sklepu Diverse oraz szeroka gama akcesoriów i odzieży sportowej marki 4F z pewnością spotka się z dużym uznaniem naszych klientów – mówi Krzysztof Szargawiński, dyrektor zarządzający Centrum Handlowym Arkady Wrocławskie.

– Arkady Wrocławskie to atrakcyjna powierzchnia dla najemców ze względu na świetne położenie w pobliżu dworca głównego PKP i PKS. Nowoczesny, dominujący obiekt umiejscowiony został w samym centrum miasta, 15 minut spacerem od Rynku. Dodatkową atrakcją dla odwiedzających jest akwarium oceaniczne, które przyciąga rodziny z dziećmi. Jestem pewna, że zarówno 4F, jak i Diverse mogą liczyć na duży ruch w nowych sklepach – mówi Katarzyna Jabłońska-Miedzik, Negocjator w dziale powierzchni handlowych firmy Cushman & Wakefield.

Arkady Wrocławskie to nowoczesne centrum handlowo-biznesowe otwarte w 2007 roku. Na 30 tys. mkw. znajdują się sklepy najpopularniejszych marek, punkty usługowe i gastronomiczne, a także nowoczesne 10-salowe kino i centrum rekreacyjne. Powierzchnia biurowa, usytuowana na wyższych piętrach, zajmuje 10 tys. mkw. Głównym inwestorem i deweloperem obiektu jest firma Arkady Wrocławskie SA należąca do grupy LC Corp. Firma Cushman & Wakefield jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu.