Modo domy mody
Modo domy mody

W Warszawie przy ulicy Łopuszańskiej 22. powstanie pierwszy w Polsce butikowy koncept modowego centrum zakupowego – Modo domy mody. Obiekt zlokalizowany będzie w zagłębiu biurowców, gdzie dotychczas jednym centrum handlowym była Galeria Mokotów.

Na powierzchni 16 tys. metrów kwadratowych renomowane marki z branży modowej zaprezentują swoją ofertę w 350 butikach. Nowa koncepcja sprzedaży polega na utworzeniu jednego miejsca dla wielu butików, w strefach odpowiadających na potrzeby różnych grup klientów. Obiekt będzie posiadał parking na 1000 miejsc. Otwarcie galerii zaplanowano na jesień 2015 roku.

Modo domy mody wyróżni się na tle tradycyjnych galerii handlowych ogromnym wyborem ubrań najwyższej jakości z portfolio znanych marek oraz brakiem wielkopowierzchniowych sieci i outletów.

W obiekcie zastosowana zostanie nowa koncepcja aranżacji powierzchni handlowej. Zoptymalizowany podział powierzchni na strefy dostosowane do potrzeb poszczególnych grup klientów. W strefach Pop Fashion (mody popularnej), Brand Fashion (wiodących marek) i Art Fashion (designu) znajdą się butiki różnych branż modowych, które nie są dostępne w innych centrach. Strefy te nie będą od siebie odseparowane, lecz będą się przenikały, współistniały.

Komercjalizacją Modo domy mody zajmuje się firma DTZ Polska wraz z inwestorem Devin Investments sp. z o.o., projekt architektoniczny przygotowała Pracownia APA Wojciechowski, Generalnym Wykonawcą jest firma Budner SA.