Sklep 4F w Arkadach Wrocławskich
Sklep 4F w Arkadach Wrocławskich

W Centrum Handlowym Arkady Wrocławskie pojawiła się nowa marka oferująca odzież sportową. Lokal o powierzchni 147 mkw. znajduje się na parterze wrocławskiego centrum handlowego.

– Marka 4F świetnie uzupełnia bogatą ofertę sportową naszej galerii. Klienci zyskali kolejny sportowy sklep, w którym mogą zrobić zakupy w najlepszej jakość – mówi Katarzyna Dudek z Działu Komercjalizacji Arkad Wrocławskich.

Nominacja do SCF Retailer of the Year 2015

Sklep 4F zlokalizowany jest na parterze Arkad Wrocławskich przy wejściu od ulicy Nasypowej. 4F to marka wiodąca na polskim rynku odzieży sportowej. Od lat współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim, Polskim Związkiem Narciarskim oraz Polskim Związkiem Biathlonowym, a od 2014 r. także z Polskim Związkiem Łyżwiarstwa Szybkiego.

Obecnie 4F ma ponad 140 punktów sprzedaży w całym kraju. Właścicielem marki jest firma OTCF. Sieć 4F została nominowana do nagrody SCF Sport Retailer of the Year 2015. Wręczenie statuetek odbędzie się 3 marca 2015, podczas Shopping Center Forum 2015 Winter Edition.

Arkady Wrocławskie

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na trzech poziomach galerii znajduję się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1 100 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino.