Galeria Jastrzębie
Galeria Jastrzębie

Galeria Jastrzębie

Wiosną tego roku klienci Galerii Jastrzębie będą mieli okazję robić zakupy w znacznie powiększonym sklepie Altero.

Dotychczasowy lokal tej marki, mierzący około 158 mkw. zostanie powiększony o kolejne 100 mkw. Dodatkowo sklep zostanie przebudowany oraz dostosowany do nowego standardu marki, który charakteryzuje się eleganckim wykończeniem wnętrza.

Altero to sieć sklepów z obuwiem i galanterią skórzaną. Asortyment sklepu liczy ponad 2000 modeli obuwia i galanterii w różnorodnym stylu – fashion, casual, sport oraz classic.

Jedną z największych zmian, które miały miejsce w Galerii Jastrzębie w ostatnich miesiącach było zastąpienie dotychczasowego operatora spożywczego – Delimy, przez supermarket sieci Stokrotka.

Galeria Jastrzębie, której zarządcą jest Upside Property Management, to centrum handlowe zlokalizowane w centrum miasta. Na trzech poziomach galerii handlowej znajduje się łącznie 50 sklepów popularnych marek m.in: Reserved, Cropp, Sinsay, Stokrotka, CCC, Deichmann, Wojas, Mohito, Vision Express oraz Grycan. Galeria posiada strefę restauracyjną i dwupoziomowy parking z ok. 150 miejscami postojowymi.

Firma Upside Property została założona przez Karola Kalickiego – inwestora i zarządzającego, działającego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce od 1998 roku. Firma zarządza portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim – także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych.

Obecnie firma Upside Property prowadzi rekomercjalizację innych dóch obiektów handlowych – Galerii Słupsk i Galerii Rumia.

W ubiegłym roku Upside Property Management sp. z o.o. zadebiutowała na rynku z nowym profilem działalności. Portfolio firmy poszerzyło ofertę o usługę Asset Management czyli wszechstronne zarządzanie aktywami zorientowane na wzrost ich wartości oraz zwrot inwestora.