CH-R Sukcesja
CH-R Sukcesja

Do końca dobiega budowa Centrum Sukcesja. Firma Helios SA, która zajmie w strefie rozrywkowo-rekreacyjnej 4 485 mkw., przejęła już powierzchnię i rozpoczęła adaptację 9 sal kinowych. Wkrótce swoje lokale otrzymają również kolejni najemcy.

Zaawansowana komercjalizacja

Trwa urządzanie wnętrza nowego multipleksu sieci Helios, który tej jesieni udostępni swoim widzom 2 150 miejsc w 9 salach. Kino Helios znajdujące się w Sukcesji będzie najnowocześniejszym kinem tej sieci w kraju.

Wśród innych najemców Sukcesji są już m.in. LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, House, Cropp Town), Pure Jatomi Fitness, Media Expert, Sports Direct, H&M, CCC, Deichmann, Mount Blanc, Grand Kebab, Piazza Di Moda, Piazza Di Moda Young, Organique, Piotr i Paweł, Świat Książki, Zaps, Varius, Neckermann oraz iDream.

CH-R Sukcesja

Sukcesja to wielofunkcyjny kompleks, znajdujący się w pobliżu ścisłego centrum miasta. Centrum będzie w pełni ekologicznym i energooszczędnym obiektem, pierwszym tego typu w regionie z międzynarodowym certyfikatem zrównoważonego rozwoju BREEAM. Na ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 46 tys. mkw. powierzchni najmu znajdą się: galeria handlowa, strefa rozrywkowo-rekreacyjna (m.in. z 9-salowym multipleksem, kręgielnią i klubem fitness) oraz dwupoziomowy parking na ponad 1000 miejsc.Otwarcie Sukcesji zaplanowane jest na III kwartał 2015 roku.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja jest partnerem Welcom MIxer i wystawcą Shopping Center Forum 2015 Winter Edition. Z projektem będzie można zapoznać się na stoisku 2.9.