Ro-An, właściciel placów zabaw Bajkowy Labirynt
Ro-An, właściciel placów zabaw Bajkowy Labirynt

Spółka RO-AN, właściciel sieci placów zabaw dla dzieci Bajkowy Labirynt i U Misia, poszukuje nowych lokalizacji w najlepszych, regionalnych centrach handlowych. Z przedstawicielami sieci będzie można porozmawiać podczas Shopping Center Forum 2015 Winter Edition.

– RO-AN zakończył 2014 rok otwarciem 2 nowych placów zabaw sieci Bajkowy Labirynt w starachowickiej Galerii Galardia oraz w częstochowskiej Galerii Jurajskiej. W sumie posiadamy już 18 placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Beata Wiśniewska, RO-AN.

Nowe place zabaw w centrach handlowych

Bajkowy Labirynt w Galerii Galardia ma 120 mkw. powierzchni, a w Galerii Jurajskiej ponad 200 mkw. W planach spółki jest pozyskanie kolejnych dużych i atrakcyjnie zlokalizowanych powierzchni w dobrych centrach handlowych.

– W jubileuszowym – 20. roku działalności planujemy dalszy rozwój firmy i kolejne otwarcia. Zamiarem naszym jest współpraca tylko z najlepszymi centrami handlowymi – a więc takimi, które rozumieją potrzebę i doceniają wartość jaką stanowią profesjonalne place zabaw. Podpisaliśmy kilka nowych umów i wiele kolejnych jest w trakcie negocjacji. Wśród nich nowy kontrakt z firmą Klepierre na dalszą obsługę wszystkich ich centrów w zakresie rozrywki dla dzieci – wymienia Beata Wiśniewska, dyrektor ds. personalnych i marketingu RO-AN.

Ekspansja w najlepszych obiektach

– Planujemy również modernizację naszych wcześniej otwartych placówek, wzbogacenie ich w nowe atrakcje i nowe wyposażenie. Celem naszym jest również maksymalizacja przychodów, poprzez podnoszenie kwalifikacji personelu, szkolenia sprzedażowe, wprowadzanie nowych usług i oferty oraz obniżanie kosztów eksploatacyjnych, choćby np. poprzez wymianę tradycyjnego oświetlenia na nowoczesne systemy LED-owe szwedzkiej firmy Fagerhult – podsumowuje Beata Wiśniewska.

Firma Ro-An powstała w 1995 roku i jest firmą rodzinną z siedzibą w Gdańsku. W tym roku obchodzi Jubileusz 20-lecia. Poza siecią placów zabaw Bajkowy Labirynt i U Misia jest ogólnopolskim producentem i operatorem urządzeń rozrywkowych dla dzieci. Firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług dla centrów i galerii handlowych w zakresie rozrywki.