CH Agora Bytom

Nowe możliwości spędzania wolnego czasu i większy wybór produktów – Agora Bytom po raz kolejny zwiększa ofertę. Największa galeria handlowa w regionie konsekwentnie się rozwija.

Osoby szukające nowych trendów ucieszą się z otarcia Priority Room. W jednym salonie znajdą najlepsze polskie marki obuwnicze, takie jak: Gino Rossi, Baldowski, Szydłowski, MM Oleksy, Badura i Wojewodzic.

Poszerzona oferta Angory Bytom skierowana jest również do miłośników oryginalnych smaków. Wzmocniły ją takie marki jak restauracja Japan Sushi, Winiarnia Cortese, kawiarnia Karmello a także drink bar Pin-Up.

Więcej sklepów w Agorze Bytom

Fanów nowinek technologicznych na pewno ucieszy obecność Galerii Telefonów, która zaoferuje duży wybór urządzeń mobilnych i akcesoriów. Nowe lokale zajmą powierzchnię około 300 mkw.

To że ich działalność ma szansę na duży sukces, można zaobserwować na przykładzie najemcy prowadzącego klub muzyczny i kręgielnię Pin-Up. Przeszło rok temu, klub zajął miejsce Fantasy Parku I bardzo mocno się rozwinął, w rezultacie podwajając liczbę klientów. Teraz najemca rozpoczyna działalność z kolejnym projektem w centrum, jakim jest drink bar.

Mirosław Cechowski, dyrektor Agory Bytom zapewnia, że galeria uważnie przygląda się potrzebom klientów. – Chcemy im zapewnić najbardziej różnorodną i kompleksową ofertę handlową. Przyciągnęliśmy kolejne znane firmy, które wybierają galerię ze względu na jej atuty i bardzo prężny rozwój – powiedział.

Agora galerią handlowo-rozrywkową

Agora Bytom to galeria handlowo-rozrywkowa w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się ponad 100 sklepów oraz restauracje, klub fitness, centrum rozrywki, multipleks, galeria sztuki i sala widowiskowa. Z galerią sąsiaduje również parking na 800 samochodów. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.