Galeria Renova
Galeria Renova

Na początku marca 2015 roku do grona najemców Galerii Renova w Warszawie dołączył sklep ze zdrową i naturalną żywnością EkoBenefit.

Nowy sklep zajmuje powierzchnię 25 mkw. i jest zlokalizowany na pierwszym piętrze Galerii, przy klubie fitness.

W ofercie sklepu EkoBenefit klienci znajdą wyłącznie produkty zdrowe, bez chemii i GMO. Oferta sklepu skierowana jest zarówno do osób chcących się zdrowo odżywiać, jak również tych, których dieta wymaga szczególnego rodzaju produktów np. bezglutenowych czy bez laktozy.

Popularność sklepów eko

– Sklepy ze zdrową żywnością z roku na rok stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Korzystają z nich dziś nie tylko osoby, których stan zdrowia wymaga odpowiedniej diety, np. diabetycy czy alergicy, ale również rosnąca liczba osób, które dbają o zdrowie i świadomie rezygnują z produktów pochodzących z masowego przetwórstwa – mówi Elżbieta Wontor, manager ds. komercjalizacji Galerii Renova.

– Jestem przekonana, że oferta sklepu doskonale sprawdzi się w Galerii Renova z uwagi na profil naszych klientów. Są to w dużej mierze osoby młode, dynamiczne, małżeństwa z dziećmi, które zwracają uwagę na to, by ich rodziny korzystały ze świeżych produktów i tych wytwarzanymi metodami tradycyjnymi – dodaje.

Sklep EkoBenefit zlokalizowany jest obok klubu Pure Jatomi Fitenss na pierwszym piętrze galerii.

Kameralna Renova

Galeria Renova, przy ul. Rembielińskiej 20 w Warszawie, to kameralne, dwupoziomowe centrum handlowo-usługowe położone w sercu warszawskiego Targówka. W obiekcie działają m.in. drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, a także sieci handlowe C&A, CCC, RTV Euro AGD, 5-10-15 oraz szkoła tańca Egurrola Dance Studio i klub Jatomi Pure Fitness. Klienci Galerii Renova mogą również skorzystać z oferty Poczty Polskiej, fryzjera Lok&Roll, saloniku prasowego Kolporter, dwóch banków, biura podróży, pralni oraz z oferty gastronomicznej (m.in. restauracji Tito Apetito, BurgerMama). Właścicielem Galerii jest Grupa Napollo.