Dealavo porownywarka cen

Z początkiem stycznia narzędzie business intelligence dla sklepów internetowych, stworzone przez firmę CodiLime, zaczęło monitorować ceny produktów na Allegro.

Dealavo Smart Prices to narzędzie e-commerce służące do zaawansowanego monitorowania cen i kreowania własnej polityki cenowej. Wraz z początkiem 2015 roku jego funkcje uzupełnione zostały o monitoring Allegro.

Porównywanie cen z Allegro

„Od samego początku Allegro stanowiło dla nas priorytet, ale i ogromne wyzwanie – jeszcze nikt w Polsce się tym nie zajmował” – mówi Kamil Kamiński, menedżer sprzedaży i marketingu Dealavo, produktu firmy CodiLime. Ostatnie kilka miesięcy poświęconych było doskonaleniu algorytmów i testowaniu. Oceną zajęło się kilkoro z obecnych użytkowników Dealavo Smart Prices.

Dealavo Smart Prices dotychczas skupiało się głównie na śledzeniu cen artykułów w porównywarkach cenowych i e-sklepach. Monitoring Allegro otworzył przed użytkownikami całkiem nowe możliwości, pozwalając na dostęp do cen produktów oferowanych na aukcjach typu „Kup teraz”. Dealavo umożliwi równoczesne porównanie danych o cenie z kilku źródeł naraz, a dodatkowym ułatwieniem będzie możliwość przejścia do oferty produktu bezpośrednio z narzędzia do strony aukcji.

Ogromna część polskiego e-handlu skupia się na aukcjach internetowych, na których produkty oferowane są nieraz po znacznie zaniżonych cenach. Dotychczas nie istniały narzędzia pozwalające skutecznie monitorować ceny na Allegro. Dealavo Smart Prices od stycznia 2015 roku oferują swoim klientom tę funkcję. Oprócz właścicieli sklepów internetowych pragnących trzymać rękę na pulsie, klientami Dealavo Smart Prices są także producenci i importerzy.

Narzędzie business intelligence

Dealavo Smart Prices to zaawansowane, analityczne narzędzie e-commerce zaprojektowane dla właścicieli sklepów internetowych oraz producentów. Przy pomocy najnowocześniejszych technologii dopasowujących produkty, jak machine learning i fuzzy match, monitoruje ceny w internecie i przedstawia je użytkownikowi w dogodnej formie przez aplikację oraz za pośrednictwem historycznych raportów cenowych w pliku Excel. Dzięki temu można monitorować ceny produktów u konkurencji oraz u odbiorców.

Dealavo Smart Prices to produkt firmy CodiLime, która skupia swoją działalność na obszarach Data Science, Big Data, Machine Learning oraz OpenStack & SDN (Software Defined Networks). Obecna lista klientów i partnerów CodiLime obejmuje m. in. NTT Group, NTT Innovation Institute Inc., Docomo Innovations, Hitachi, Mirantis, GigaSpaces, AT&T, Juniper Networks, PKO Bank Polski, Bank Zachodni WBK i mBank. Firma ma siedziby w Polsce w Warszawie oraz w Menlo Park w Kalifornii.