Salon Simple
Salon Simple

Plany rozwoju marki modowej Simple CP będącej częścią grupy Gino Rossi, znajdują odzwierciedlenie w jej konsekwentnie realizowanych działaniach. W 2015 roku zostanie otwartych kolejnych sześć salonów Simple CP w Polsce.

Jak dowiedziała się redakcja Retailnet, w pierwszym kwartale 2015 roku nowe salony sprzedaży pojawią się w CH Ogrody w Elblągu, w CH Cuprum w Lubinie, CH Plaza w Rybniku oraz w Factory Outlet Annopol w Warszawie. W drugim kwartale b.r, już w kwietniu planowane są otwarcia sklepów w Galerii Słonecznej w Radomiu oraz w Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze. Z kolei w trzecim kwartale b.r. w lipcu zostanie otwarty salon w Poznańskim CH Plaza.

Ekspansja na rynek wschodni

W 2015 nastąpi również ekspansja spółki na rynek wschodni. Na początku marca b.r. pierwszy sklep Simple CP zostanie otwarty na Litwie w CH Panorama, w Wilnie.

Wszystkie salony otwarte w 2015 roku zaprojektowane są według nowego konceptu, który już na etapie projektu zakładał odpowiednią ekspozycję każdej z trzech wiodących linii marki: Ready-to-wear, Businsess oraz linii Evening.

– To co istotne nowy koncept umożliwia czytelną ekspozycję kolekcji. W naszych salonach zmieni się kolorystyka ścian oraz podłóg. Obecnie dominującym kolorem stanie się biel. Czarna pozostanie jedynie wnęka oraz lada kasowa, dzięki czemu wygląd salonów będzie zdecydowanie bardziej nowoczesny. Zmiany zostaną wprowadzone również w przymierzalniach. Jesteśmy przekonani, że zastosowanie nowych rozwiązań w znaczący sposób wpłynie na komfort i jakość obsługi naszych klientek – mówi dla Retailenet Damian Adamski, Head Visual Merchandiser Simple CP.

Nowa aranżacja salonów

W 2015 planowane są również ponowne otwarcia remontowanych salonów. W nowej koncepcji w najbliższym czasie zostaną otwarte cztery salony Simple CP – w CH Focus Park w Zielonej Górze, w CH Wola Park i CH Sadyba w Warszawie oraz w CH Plaza w Lublinie.
Przypomnijmy, sieć Simple CP na koniec 2014 roku liczyła 56 sklepów.