Magdalena Frątczak, Dyrektor w Dziale Powierzchni Handlowych, CBRE

Już po raz czwarty zdecydowaliśmy się na obecność na targach Shopping Center Forum. Jest to dla nas jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych sektorowi handlowemu w Polsce – mówi Magdalena Frątczak, Dyrektor w Dziale Powierzchni Handlowych, CBRE

– Z perspektywy wystawcy, do największych atutów targów należy niewątpliwie wysoka frekwencja a co za tym idzie możliwość spotkania wszystkich podmiotów rynku w jednym miejscu – podkreśla Magdalena Frątczak.

Jako dział powierzchni handlowych CBRE, stawiamy na bezpośredni kontakt z najemcami oraz z deweloperami, ponieważ uważamy, że dialog jest podstawą do wypracowania najlepszych rozwiązań. Targi Shopping Center Forum, są dla nas też doskonałym miejscem do prezentacji ‘Retail Platform”, naszej globalnej koncepcji współpracy pomiędzy działami CBRE, tak by dostarczyć klientom usług dopasowanych w 100% do ich potrzeb – dodała Magdalena Frątczak.

Firma doradcza

CBRE to firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2014), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia około 52 tys. pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 370 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich).

Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.

CBRE na SCF

Firma CBRE jest partnerem i wystawcą targów Shopping Center Forum 2015 Fall Edition, które odbędą się 16-17 września 2015 roku w Warszawie w EXPO XXI.

Targi Shopping Center Forum są największym w Europie Środkowej wydarzeniem dedykowanym najemcom i deweloperom centrów handlowych. Odbywają się od 2005 r., dwa razy w roku: zimą oraz jesienią.

Więcej informacji o targach znajduje się na stronie Shopping Center Forum 2015 Fall Edition.