Millenium Hall
Millenium Hall

W marcu 2015 roku do grona najemców centrum handlowego Millenium Hall dołączy Time Trend. Lokal o powierzchni 38,78 metrów kwadratowych znajdzie się na poziomie 1
Time Trend to największa sieć salonów z zegarkami w Polsce. Salony Time Trend należą do działającej na rynku polskim już ponad 25 lat Grupy Zibi, która jest wyłącznym dystrybutorem takich marek jak Atlantic, Casio, Seiko czy Bulova. W ofercie Time Trend można znaleźć ponad 40 marek zegarków. Ofertę Time Trend uzupełniają ekskluzywne artykuły piśmienne.

Millenium Hall to największe Centrum Kulturalno-Handlowe w Polsce południowo-wschodniej. W sposób kompleksowy łączy w sobie funkcję handlową, rozrywkową i kulturalną. Powierzchnia Centrum to ponad 56 tys. mkw. (GLA), na której klienci mogą znaleźć 250 sklepów najmodniejszych marek.

Główni najemcy to: marki grupy Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti), H&M, marki grupy LPP (Reserved, Cropp Town, Mohito, House, Sinsay), Mango, Max Mara, Guess, Kazar, Sephora, Toys”R”Us, Multikino, Piotr i Paweł, Stowarzyszenie „Siemacha”, Pure Jatomi Fitness. Sercem Millenium Hall jest skwer z fontanną multimedialną, na którym w sezonie wiosenno-letnim znajduje się strefa relaksu i rozrywki, w zimie natomiast funkcjonuje lodowisko.

Millenium Hall to także przestrzeń kultury i rozrywki, gdzie odbywają się koncerty, czy wystawy popularnych artystów. W skład kompleksu wchodzi również hotel Hilton Garden Inn.