Twierdza Kłodzko
Twierdza Kłodzko

Do grona najemców Galerii Twierdza w Kłodzku dołączy sklep polskiej marki z modą męską – Pako Lorente.

Sklep marki, o powierzchni 112mkw, zostanie zlokalizowany w sąsiedztwie Apteki i salonu Butik.

Firma Pako Lorente istnieje na rynku polskim od 2006 roku. Oferta marki to klasyczne garnitury, smokingi, marynarki z linii Classic oraz gama odzieży Casual.

Strategia dywersyfikacji

– Podpisanie umowy z firmą Pako Lorente to kolejny przykład konsekwentnie realizowanej strategii dywersyfikacji oferty handlowej naszego centrum i dopasowania jej do zmieniających się potrzeb rynku. Otwarcie salonu z odzieżą męską jest odpowiedzią na zmieniające się trendy i rosnące zapotrzebowanie na salony dedykowane stricte modzie męskiej. Jesteśmy pewni, że nowy sklep Paco Lorente szybko zyska swoich stałych klientów – mówi Leszek Mazurek, dyrektor Galerii Twierdza Kłodzko.

Twierdza Kłodzko

Galeria Twierdza Kłodzko to kompleks handlowy o łącznej powierzchni najmu 22,2 tys. mkw., który składa się z galerii handlowej oraz parku handlowego. W galerii mieści się supermarket Carrefour, market budowlany Leroy Merlin, ponad 60 sklepów znanych polskich i międzynarodowych marek oraz punkty usługowe.

Wśród głównych najemców Galerii Twierdza Kłodzko znajdują się m.in.: Camaieu, CCC, Cropp, Deichmann, Douglas, Empik, House, Mohito, Monnari, Orsay, Reserved, Rossmann, Tally Weijl. W parku handlowym znajduje się m.in. kino 3D, dyskont spożywczy Biedronka oraz Media Expert. Zmotoryzowani klienci mogą korzystać z 1,2 tys. miejsc parkingowych.

Za zarządzanie i komercjalizację Twierdzy Kłodzko odpowiada firma Multi Corporation.