Restauracja Olimp
Restauracja Olimp

Grupa Gastromall wprowadza swoje trzy marki gastronomiczne do CH Serenada powstającego w Krakowie.

Grupa Gastromall właśnie sfinalizowała umowę najmu na trzy lokale w budowanym w Krakowie w Centrum Handlowym Serenada. W nowym obiekcie powstaną – Restauracja Olimp o powierzchni 100 mkw., Restauracja Companeros (50 mkw.) oraz Lodowa Manufaktura LOVIT (25 mkw.). Serenada powstanie w północnej części Krakowa, w odległości 4 kilometrów od centrum miasta, przy ulicy Bora Komorowskiego. Otwarcie planowane jest na 2016 r.

Restauracje w sieci

Obecnie sieć Olimp to 32 lokale działające w systemie samoobsługowym, w stałej cenie za 100 gramów jedzenia. W pierwszych 3 miesiącach tego roku otwarto już trzy restauracje (Olimp Avia Software Park, Kraków, Olimp Gemini Park, Tarnów, Olimp Tarasy Zamkowe, Lublin).

– W najbliższych tygodniach planowane są otwarcia w Krakowie i Toruniu, w kolejnych miesiącach tego roku lokale w Warszawie, Łodzi i Ostrołęce – poinformowała redakcję Retailnet Izabela Domaradzka, koordynator projektów w Grupie Gastromall.

Grupa Gastromall dynamizuje także prace nad rozwojem konceptu Companeros; w kilku formatach dopasowanych do atrakcyjnych, zróżnicowanych lokalizacji (centra handlowe, pasaże, główne ulice).

Marki własne

Grupa wdraża również projekt Zdrowo z Olimpem, mający na celu dotarcie do klienta preferującego kuchnię opartą na warzywach, prostych przepisach, kaszach, zupach a także edukację klientów w zakresie korzyści płynących ze stosowania prawidłowo zbilansowanej diety.

Przypomnijmy, Grupa Gastromall to właściciel 5 marek gastronomicznych w tym najbardziej rozpoznawalnych – Olimp, Companeros i Lovit.