TK Maxx
TK Maxx

TK Maxx, dołącza do grona najemców Centrum Handlowego Wola Park w Warszawie. Jego otwarcie planowane jest na wrzesień 2015 r., wraz z otwarciem rozbudowywanej części centrum handlowego.

Sklep zajmie powierzchnię 2,5 tys. mkw. i będzie usytuowany na pierwszym piętrze w nowej części Wola Parku. Będzie to czwarty sklep TK Maxx w Warszawie.

– Popularność TK Maxx stale rośnie, a Wola Park jest doskonałą lokalizacją dla nowego sklepu marki – jesteśmy największym i najnowocześniejszym centrum handlowym w tej części Warszawy i cieszymy się dużą popularnością wśród mieszkańców Woli, Bemowa i okolic. Nowy najemca wzbogaci szeroką ofertę modową naszego centrum. Zapraszamy klientów Wola Parku do TK Maxx na całoroczne polowanie na aktualne, markowe trendy dla całej rodziny oraz akcesoria, kosmetyki i artykuły wyposażenia domu – mówi Dagmara Pozowska, menadżer Centrum Handlowego Wola Park.

Sieć sklepów TK Maxx posiada ponad 400 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech i Polsce. W Polsce marka jest obecna od 2009 r. i ma 27 lokalizacji. Sieć oferuje kolekcje światowych marek i funkcjonuje w oparciu o model off-price, polegający na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach, nawet do 60 proc. taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

Centrum Handlowym Wola Park

Centrum Handlowe Wola Park to kompleks handlowy, gdzie na dwóch poziomach galerii handlowej znajduje się ponad 180 butików i sklepów, a w nich oferta odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyków, a także artykułów sportowych i wyposażenia wnętrz. Swoje sklepy mają tu m.in. takie marki, jak: 4F, Apart, Bata, Big Star, C&A, Deichmann, Diverse, Douglas, Duka, Ecco, Empik, Gino Rossi, Go Sport, H&M, KappAhl, Levi’s Lee & Wrangler, Mega Punkt, Molton, Mothercare, Okaidi, Organique, Orsay, Próchnik, Reserved, Ryłko, Sephora, Simple, Smyk, Springfield, Stradivarius, SuperPharm, Tatuum, Tommy Hilfiger, Unisono, Venezia, Vistula, Willsoor, Wólczanka i Zara. W centrum znajdują się także salony fryzjerskie Frederic Moreno, Haircoif i Happy Days oraz dwupoziomowy hipermarket sieci spożywczej Auchan.

CH Wola Park
CH Wola Park

Wola Park posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową, w tym bogaty wybór kawiarni i restauracji, m.in. Pizza EATaliano oraz Karczma Soplicowo, oraz dwupoziomowe Multikino i klub fitness Calypso. Obiekt obejmuje także Wola Court, czyli część oferującą powierzchnię biurową, dzięki czemu zapewnia on najemcom kompleksową obsługę. Dodatkowym udogodnieniem jest bezpłatny parking z 3 tys. miejsc postojowych, jak również stacja benzynowa. Nowy właściciel Centrum Handlowego Wola Park – IKEA Centres Poland – obecnie prowadzi jego rozbudowę.

Ikea Centres

Spółka Ikea Centres zarządza 46 centrami handlowymi i czterema parkami handlowymi zlokalizowanymi w 11 krajach. Łączna powierzchnia najmu tych obiektów wynosi 3 miliony m kw., a rocznie odwiedza je około 400 milionów osób.
Ikea Centres Poland zarządza ośmioma obiektami handlowymi znajdującymi się w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz Warszawie. Obecnie firma prowadzi rozbudowę Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu i Centrum Handlowego Wola Park w Warszawie oraz przygotowuje się do budowy nowych centrów handlowych w Lublinie i Zabrzu.