Era Park Handlowy Wieluń
Era Park Handlowy Wieluń

Ruszył pierwszy nowoczesny park handlowy w Wieluniu, przy ulicy Warszawskiej.

Obiekt położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie całkowicie przebudowanego i zmodernizowanego dworca PKS oraz nieopodal dworca PKP.

Nowy projekt handlowy

Era Park Handlowy Wieluń znajduje się w sąsiedztwie obiektów handlowych jak m.in. Kaufland, Intermarche oraz Bricomarche. Całkowita powierzchnia najmu parku handlowego to blisko 6 tys. metrów kwadratowych. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów dostępnych jest 120 bezpłatnych miejsc parkingowych. W obiekcie znajduje się kilkanaście sklepów z branży odzieżowo-obuwniczej, sportowej, drogeryjnej, wyposażenia wnętrz oraz rtv-agd.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Inkomet, natomiast architektem – KWD Projekt.

Projekt w Wieluniu to już drugi Era Park Handlowy – w 2014 r. rozpoczął działalność obiekt w Radomsku (ok. 8.500 mkw. powierzchni najmu). Inwestor – firma Ikoma – planuje rozwój tej sieci o kolejne obiekty, a także rozbudowę obiektu w Radomsku.

Doradztwo Mallson

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem Era Parków Handlowych odpowiada firma Mallson.

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi z zakresu nieruchomości komercyjnych. Jej działalność skoncentrowana jest przede wszystkim na pełnym doradztwie obejmującym nieruchomości handlowe oraz procesy inwestycyjne. Firma uczestniczymy w wielu projektach współpracując zarówno z zagranicznymi jak i polskimi inwestorami na terenie całego kraju.

Obecnie Mallson Polska w swoim portfolio posiada kilkadziesiąt projektów (nowoczesnych centrów handlowo-rozrywkowych oraz parków handlowych) o łącznej powierzchni ponad 500 tys. mkw. oraz ok. 2 tys. sklepów.