MarcPol
MarcPol

Spółka MarcPol SA planuje dynamiczną ekspansję w Warszawie i okolicach. Większość nowych otwarć zaplanowano na drugą połowę 2015 roku.

28 marca 2015 roku został otwarty kolejny supermarket sieci MarcPol, w podwarszawskiej miejscowości zlokalizowanej za gminą Białołęka. Jest to jednocześnie pierwsza nowa placówka tej sieci uruchomiona w tym roku. Nowo otwarta placówka ma blisko 300 mkw. powierzchni. Planowany jest dalszy dynamiczny rozwój.

Inwestycje w Warszawie i okolicach

Aktualnie sieć supermarketów MarcPol liczy ponad 60 placówek. W planach są kolejne inwestycje.

– Naszym celem jest dynamiczny rozwój sieci handlowej. Chcemy umacniać pozycję w obsługiwanych już regionach oraz dotrzeć do nowych klientów, którzy dotychczas nie mieli możliwości korzystania z naszej bardzo atrakcyjnej oferty. Najwięcej placówek będziemy otwierali w Warszawie i jej okolicach, ale także na terenie całego kraju. Większość tegorocznych otwarć przypadnie na drugą połowę roku – mówi Iwona Zarucka, wiceprezes MarcPol SA.

60 placówek w sieci

MarcPol SA powstał w 1988 roku. Jest jedną z największych polskich sieci handlowych liczących ponad 60 placówek, zbudowaną wyłącznie w oparciu o polski kapitał. W jej skład wchodzą zarówno duże centra handlowe o powierzchni ponad 4 tys. mkw., supermarkety, jak i mniejsze sklepy. Drugim filarem działalności jest budowa i zarządzanie obiektami handlowymi.