Cliff Sport

Po udanym otwarciu lokalu w Galerii Korona Kielce, sieć sklepów Cliff Sport kontynuuje ekspansję rozpoczętą w zeszłym roku. W ostatnich tygodniach zostały podpisane dwie umowny najmu.

Rozwój sieci

Większość sklepów Cliff Sport położona jest we wschodnio-północnej części Polski. Nowe lokale powstaną w Sosnowcu (województwo Śląskie) oraz w Przemyślu (województwo Podkarpackie).

– Najbliższe otwarcie planowane jest na przełom maja i czerwca w Galerii Plejada. Lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Sinsay, jego metraż wynosi 99 mkw. Nie jest to idealny metraż dla naszego konceptu, preferujemy metraże od 110 do 150 mkw. – mówi redakcji Retailnet.p Izabela Szybowska, właścicielka marki.

W tym tygodniu została podpisana umowa w Galerii Sanova, otwarcie nastąpi za osiem tygodni. Lokal o metrażu 118 mkw. położony jest w pobliżu Cropp’a i Housa. O transakcji pisaliśmy już w zeszłym roku kiedy rozpoczynane były negocjacje między Cliff Sportem a spółką P.A. Nova SA.

Cliff Sport

Redakcja otrzymała informacje, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych newsów o nowych sklepach, ponieważ spółka prowadzi zaawansowane negocjacje kilku lokali – planowana ilość otwarć w 2015 roku to około 7 salonów. Jednocześnie Cliff Sport jest otwarty na nowe propozycje o szczegółach można się dowiedzieć na http://www.cliffsport24.com.pl/wynajem.html.

Sklepy Cliff Sport są zlokalizowane w całej Polsce. Sieć prowadzi sprzedaż takich marek jak: Adidas, Nike, Puma, Reebok, New Balance, Converse, Vans, Roxy, Quiksilver, DC, Caterpillar, Merrell, K-Swiss, The North Face, Ipanema, Rider i inne. Firma funkcjonuje na rynku od 1996 roku. Obecnie sieć liczy 30 sklepów. Od grudnia 2013 roku Cliff Sport prowadzi także sklep internetowywww.cliffsport.pl. W zeszłym roku sieć rozpoczęła współpracę z Salveo Sport – wyłącznym przedstawiciel marki Lonsdale w Polsce.