Salon Play
Salon Play

Do grona najemców bielskiej galerii handlowej Auchan dołączyła marka Play. Salon zastał otwarty 22 kwietnia 2015 roku i zajął powierzchnię 32 mkw. Za komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała odpowiada Immochan.

Współpraca Auchan i Play

Play jest pierwszym multimedialnym operatorem komórkowym działającym na terenie całej Polski. Na rynku usług telekomunikacyjnych firma jest obecna od 2007 roku. Marka posiada salony w 15 Centrach Handlowych Auchan w kraju, między innymi w Gdańsku, Częstochowie, Łomiankach Bielanach Wrocławskich, a od 22 kwietnia także w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała.

– Cieszę się, że marka Play poszerzyła portfolio naszej galerii handlowej. Zależy nam bowiem na tym, aby oferta dostępna w obiekcie nieustannie się rozwijała i zaspokajała potrzeby naszych klientów – mówi Aleksandra Złotek, menedżer Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała.

W salonie o powierzchni 32 mkw. klienci mogą nabyć telefony komórkowe znanych marek, a także dobrać dla siebie odpowiedni plan taryfowy. Play jest drugim – obok salonu sieci Orange – najemcą oferującym usługi z zakresu telefonii komórkowej w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała w Alei Bohaterów Monte Cassino 421.

Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała

Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała to hipermarket Auchan z galerią handlową zawierającą 44 sklepy, punkty usługowe i restauracje. Ofertę uzupełnia Decathlon, Leroy Merlin i Norauto oraz stacja benzynowa. Centrum handlowe mieści się przy Al. Bohaterów Monte Cassino 421 w Bielsku-Białej. Centrum Handlowe posiada parking na ponad 1800 miejsc, w tym 34 dla osób niepełnosprawnych oraz 12 dla rodzica z dzieckiem. Kompleks został otwarty w listopadzie 2001 roku i jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt należy do Immochan.