Galerii Echo w Kielcach
Galerii Echo w Kielcach

Do grona najemców Galerii Echo w Kielcach dołączyła sieć salonów kosmetycznych Beauty Concept. Nowy salon ruszy 16 maja br. i zajmie lokal o powierzchni 66 mkw. na poziomie 1.

Nowa sieć

– Marka Beauty Concept w Galerii Echo oznacza, że nasz obiekt wzbogaci się o komfortowy i innowacyjny salon kosmetyczny, który dostępny będzie dla klientów przez 7 dni w tygodniu. Szeroki wachlarz usług z pewnością zadowoli wszystkie osoby dbające o urodę i zdrowy wygląd – mówi redakcji Retailnet.pl Grzegorz Czekaj, dyrektor Galerii Echo.

Beauty Concept to profesjonalna sieć salonów kosmetycznych, w której prowadzone są usługi z zakresu manicure-pedicure, pielęgnacji twarzy i ciała oraz zabiegów na urządzeniach hi-tech.

Obiekt Echo Inwestment

Galeria Echo to jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Polsce pod względem ilości sklepów. Powierzchnia całkowita wynosi 159 tys. mkw., z czego 70 tys. mkw. przeznaczono na wynajem.

Oprócz ponad 250 sklepów i punktów handlowych, klienci mają do dyspozycji także bogatą część rozrywkową – m.in. 12-torową kręgielnię, największe w regionie centrum fitness i wielosalowe kino Helios, a także bawialnię o powierzchni 300 mkw. W obiekcie znajduje się wielopoziomowy parking na 2,3 tys. miejsc. Zastosowano w nim system kierowania pojazdów do wolnych stanowisk oraz specjalną funkcję przypominania o miejscu zaparkowania pojazdu.

Projekt rozbudowy Galerii Echo powstał w Pracowni Architektonicznej Detan z Kielc, natomiast projekt elewacji i wnętrz wykonała warszawska pracownia architektoniczna Open Architekci. Detan sp. z o.o. / OPEN Architekci / Zespół Architektów Echo Investment S.A.