Factory Wrocław
Factory Wrocław

Sklep z ubraniami dla kobiet marki By Insomnia został otwarty w centrum Factory Wrocław. To już drugi butik polskich projektantek Natalii Pstrokońkiej i Marleny Niestryjewskiej w sieci Factory.

Salon By Insomnia w Factory Wrocław liczy 46 mkw. i jest drugim w sieci centrów outlet w Polsce. W kwietniu marka By Insomnia otworzyła swój butik w Factory Kraków.

By Insomnia oferuje proste modele spodni, T-shirtów, sukienek i spódnic dla kobiet. Premierowa kolekcja tej marki pojawiła się jesienią 2011 roku.

Factory Wrocław jest największym centrum outlet na Dolnym Śląsku. Klienci znajdą tu końcówki serii ponad 90 znanych światowych i polskich marek odzieżowych, w cenach niższych od 30% do 70% w porównaniu do tradycyjnych galerii handlowych.

Factory Wrocław gromadzi wyjątkowe ubrania i dodatki, szeroki wybór obuwia, a także odzieży sportowej dla osób we wszystkich kategoriach wiekowych, m.in. Calzedonia, Mango, Tommy Hilfiger, Adidas, Quiksilver, Guess, Calvin Klein, Wrangler, Lee czy Converse.

Factory Outlet to największa sieć centrów wyprzedażowych w Polsce. Obiekty zlokalizowane są w największych miastach: Warszawa (Ursus, Annopol), Poznań, Wrocław i Kraków. Na 84,5 tys. mkw. powierzchni, centra Factory gromadzą ponad 250 znanych marek polskich i światowych.

Pod marką Factory, Neinver wprowadził koncepcję centrów outlet do Hiszpanii i Polski. Firma jest także drugim co do wielkości operatorem centrów outlet w Europie.

Na polskim rynku centra Factory obecne są od 2002 roku, kiedy Neinver otworzył pierwsze centrum wyprzedażowe w Polsce – Factory Warszawa Ursus, rozbudowywane dzisiaj o kolejne 6 tys. mkw. powierzchni handlowej.