Salon Komputronik
Salon Komputronik

Komputronik, sieć sprzedaży nowoczesnych technologii i rozwiązań cyfrowych, zmienia lokalizację salonu Outlet. Od 30 maja 2015 roku klienci będą mogli skorzystać z oferty sprzętu nowego i wyprzedażowego w sklepie w Komornikach.

Nowy salon zastąpi Outlet funkcjonujący dotychczas przy głównej siedzibie Komputronik SA, przy ul. Wołczyńskiej w Poznaniu. W nowym miejscu, na ponad 300 mkw. ekspozycji, znajduje się wybór urządzeń IT, RTV i AGD. To największy Outlet z tego rodzaju sprzętem w Wielkopolsce.

– W przypadku sieci takiej jak nasza uruchomienie Outletu to naturalna decyzja. Mając ponad 150 salonów w całej Polsce i prężnie działający sklep internetowy mamy w magazynach sprzęt w pełni sprawny, którego z różnych powodów nie możemy sprzedać jako fabrycznie nowego – mówi Bernard Bocian, dyrektor Departamentu Sprzedaży Detalicznej w Komputronik SA.

– Outlet w Komornikach to jedyny tego rodzaju salon w Polsce. W jednym miejscu znajdzie się sprzęt ponad 700 producentów, w tym produkty wyprzedażowe i nowości. Klienci będą mogli także liczyć na profesjonalne doradztwo naszych specjalistów – dodaje Bernard Bocian.

Komputronik, dystrybutor sprzętu IT, jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.