CH Auchan Krasne
CH Auchan Krasne

Portfolio najemców Centrum Handlowego Auchan Krasne poszerzyło się o kolejny salon sportowy. 27 czerwca 2015 roku w obiekcie został otwarty sklep sportowy Martes Sport. Komercjalizację obiektu prowadzi właściciel i zarządca firma Immochan.

Nowy lokal zajmie w podkarpackiej galerii Auchan powierzchnię 470 mkw. Klienci znajdą w nim odzież, obuwie oraz akcesoria sportowe renomowanych marek, m.in. Hi-Tec, Elbrus, Martes, Icepeak, Arena, Adidas, Reebok, Nike, Puma, Salomon, Kross, Merida.

– Oferta sklepu została wyselekcjonowana tak, aby produkty były zawsze najwyższej jakości. Klienci Martes Sport mają możliwość zaopatrzenia się w jednym miejscu w odzież sportową oraz wszelkiego rodzaju akcesoria – inforuje zarząd centrum handlowego Auchan Krasne.

Centrum Handlowe Auchan Krasne mieści się w Krasnem koło Rzeszowa. Jest otwarte 7 dni w tygodniu. Galeria mieści blisko 40 sklepów i punktów usługowych. Na terenie Centrum Handlowego mieszczą się także hipermarket Auchan oraz restauracje i kawiarnie. Galeria jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking na 1470 miejsc, w tym 31 dla osób niepełnosprawnych oraz 6 miejsc dla klientów z malutkimi dziećmi. Obiekt należy do Immochan.

Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw.