Simple w Poznań Plaza
Simple w Poznań Plaza

Do grona najemców Centrum Handlowego Poznań Plaza, 1 lipca dołączył nowy salon marki Simple Creative Products.

Salon marki w Poznań Plaza zlokalizowany jest na parterze i zajmuje powierzchnię 77,24 metrów kwadratowych.

Simple Creative Products to ekskluzywna marka modowa obecna na polskim rynku od 1993 r., która należy do Grupy Gino Rossi. Obecnie sieć salonów sprzedaży Simple Creative Products to 57 (łącznie z internetowymi) sklepów. W marcu 2015 roku otwarto pierwszy salon sprzedaży Simple CP w Wilnie na Litwie.

Poznań Plaza harmonijnie łączy funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny. Galeria została zaprojektowana z myślą o komforcie i wygodnych zakupach. Stworzono w niej liczne atria oraz specjalne strefy relaksu z możliwością korzystania z nowoczesnych technologii. Dostępnych jest również wiele punktów usługowych. Dogodna lokalizacja w północnej części miasta, położenie blisko szybkiego tramwaju miejskiego, bezpłatny parking oraz doskonałe połączenie drogowe sprawiają, że zakupy w Poznań Plaza są łatwe i przyjemne.

Na terenie galerii znajduje się supermarket Piotr i Paweł, wielofunkcyjne centrum nowoczesnych technologii Komputronik Megastore oraz około 130 butików z najnowszymi kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii skórzanej oraz obuwia, jak również wiele punktów usługowych. Poznań Plaza to także 9 sal kinowych, w tym jedyne w Poznaniu trójwymiarowe kino IMAX. W galerii można skorzystać z oferty restauracji oraz licznych kawiarni. W obiekcie dostępny jest bezpłatny pięciokondygnacyjny parking przeznaczony na 750 samochodów, dodatkowo wsparty przez 300 miejsc parkingowych na zewnątrz obiektu.

Grupa Kapitałowa Klepierre jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 13 krajach Europy. W Polsce posiada 7 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza, Kraków Plaza oraz Rybnik Plaza, które są zarządzane przez spółkę Klepierre Management Polska sp. z o.o. Większość centrów handlowych jest zlokalizowana w centralnych punktach miasta i łączy rozrywkę, handel oraz usługi