Vistula Wolczanka

W Aura Centrum Olsztyna okres przedwakacyjny zaowocował nowymi umowami najmu. Są wśród nich zarówno nowe marki, przedłużenia współpracy, jak i krótkoterminowe projekty.

W ciągu kilku ostatnich tygodni zakupowa mapa Olsztyna wzbogaciła się o kilka nowości. Do grona najemców Aury Centrum, zlokalizowanej w samym centrum miasta, dołączyło Coccordillo, marka oferująca szeroki wybór odzieży, obuwia i akcesoriów dla dzieci i niemowląt.

Coccordillo zajmuje lokal o powierzchni 72 mkw. znajdujący się na 2. poziomie centrum. W swojej ofercie sklep posiada propozycje eleganckich, dziennych i sportowych kolekcji dziecięcych, charakteryzujących się bogatą kolorystyką i wzornictwem.

Moda męska

Dobra wiadomość czeka także na fanów klasyki mody męskiej. Marki Vistula i Wólczanka przedłużyły współpracę z Aura Centrum, podpisując nowe umowy najmu, na mocy których obie marki, zajmujące dotąd jeden sklep, przeniosą się do dwóch oddzielnych lokali o powierzchni 103 mkw. (Vistula) i 41 mkw. (Wólczanka). Panie z kolei ucieszą się z przedłużenia umowy przez markę modową Lara Fabio, która zajmuje lokal o powierzchni 145 mkw.

Wystawa motocykli

Niecodzienną nowością w Aura Centrum jest natomiast wystawa motocykli Kawasaki i SYM, wśród których znajduje się najmocniejsza obecnie na świecie seryjnie produkowana maszyna dopuszczona do ruchu – kawasaki H2 z silnikiem 1000 cm³ i kompresorem z doładowaniem, które dają w sumie niewyobrażalną jak na motocykl moc 220 koni mechanicznych. Wystawa zajmuje powierzchnię 55m2 i jest zlokalizowana na parterze centrum w sąsiedztwie salonu RTV EURO AGD. Ciekawostką jest także to, że każdy, kto odwiedzi tę wystawę, obecną w centrum do końca czerwca, na hasło Aura otrzyma do 20% rabatu na motocykle i akcesoria.

“Nieustannie rozwijamy ofertę Aura Centrum Olsztyna o nowe marki i staramy się, by Klient w każdym wieku – od niemowlęcia, po osobę starszą, ceniącą klasykę – znalazł u nas coś dla siebie. Mamy nadzieję, że letnie propozycje Aura Centrum Olsztyna przypadną mieszkańcom regionu do gustu” – mówi Katarzyna Tondel-Jędrzejczak, Asset Manager Centrum z ramienia Balmain Asset Management.