nova park beacony

NoVa Park zdecydowało się na pogłębienie współpracy z serwisem Qpony.pl poprzez inwestycję w innowacyjne rozwiązanie oparte na technologii BLE (bluetooth low energy) i wspierające sprzedaż – beacony. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w Gorzowie.

Dzięki rozmieszczeniu na terenie NoVa Park dwudziestu dwóch sensorów Q-Beacon, klienci NoVa Park, którzy posiadają telefon z systemem Android (wersja powyżej 4.3) z zainstalowaną aplikacją Qpony oraz włączonym bluetooth mogą otrzymywać spersonalizowane informacje na swojego smartfona. Otrzymywana wiadomość może być tekstem, zdjęciem, wskazówką nawigacyjną lub kuponem rabatowym.

Technologia bluetooth

„Beacony w NoVa Park to kolejny etap współpracy z serwisem Qpony.pl. Zależy nam na systematycznym wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań do naszego centrum handlowego. Cieszymy się, że jako pierwsi w Gorzowie wdrażamy projekt, który pomaga naszym klientom znaleźć interesujące ich produkty oraz wspiera sprzedaż” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.

Wdrażane rozwiązanie wykorzystujące technologię bluetooth powoli na poznanie ścieżek i preferencji zakupowych klientów NoVa Park, co zaowocuje wdrażaniem scenariuszy stymulujących sprzedaż oraz dostarczających realne korzyści mieszkańcom Gorzowa i okolic.

„Montaż 22 nadajników Q-Beacon był kolejnym etapem konsekwentnego wdrażania nowych technologii w NoVa Park. Nasze poprzednie akcje prosprzedażowe pokazały, że mieszkańcy Gorzowa, oprócz tradycyjnych katalogów z kuponami, coraz bardziej zainteresowani są rabatami dostępnymi w aplikacji mobilnej” – podkreśla Marcin Lenkiewicz, dyrektor sprzedaży w Qpony.pl.

NoVa Park

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.