szachownica sklep

Prężnie rozwijająca się sieć sklepów Szachownica zajmująca się sprzedażą odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej w ubiegłym miesiącu otworzyła swój 60-ty lokal na terenie Polski.

Tym razem przypadło na Odrzańskie Ogrody –pierwszą i jedyną galerię handlową w Kędzierzynie Koźlu, która już od momentu otwarcia (2012 r.) cieszy się sporym zainteresowaniem swoich klientów. “W województwie opolskim posiadamy 3 sklepy, lecz liczba nowopowstałych z pewnością będzie wzrastać w miarę dynamicznego rozwoju naszej firmy” – informuję Prezes spółki JOART S.A. Artur Kuczyński.

Nowe sklepy

Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie się stanie. Do roku 2010 firma JOART S.A. była w posiadaniu wyłącznie 7 sklepów. Przełomowa dynamika rozwoju sieci nastąpiła dopiero po roku 2010 lecz warto zwrócić uwagę, że największą ekspansję zanotowano od roku 2012 aż do dziś. W tym okresie na terenie kraju otworzyło się 39 sklepów, a do końca bieżącego roku (2015 r.) ich liczba ma wzrosnąć o kolejne 10-15 . “Cały czas jesteśmy w poszukiwaniu nowych obiektów handlowych spełniających nasze oczekiwania pod względem metrażu jak i lokalizacji” – zapewnia Prezes spółki JOART S.A.

Sieć Szachownica

Sieć sklepów Szachownica to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy lubią modnie wyglądać, a przy okazji cenią swój czas i pieniądz. Ceny w przyrównaniu do rynku konkurencyjnego są przystępne dla konsumenta, a czas realizacji zakupu i świetnie wykwalifikowana kadra pracowników dba o sprawną i szybką obsługę klienta zapewniając przy tym przyjazną, domową atmosferę.