Vivo! Stalowa Wola

Lista najemców należącego do Immofinanz centrum handlowego VIVO! Stalowa Wola poszerzyła się o siedem kolejnych marek.

Do grona wynajmujących powierzchnię w tym obiekcie dołączyły zarówno te polskie, takie jak Grycan, CCC, MenClub, SMYK czy 4F, jak i zagraniczne: Rossmann oraz Dr Max. Otwarcie stalowowolskiego centrum handlowego, które Immofinanz realizuje wspólnie z partnerem, Acteeum Group jest planowane na IV kwartał bieżącego roku.

Nowi najemcy

Spośród ostatnich podpisanych umów leasingowych w VIVO! Stalowa Wola, największą powierzchnię, bo aż prawie 700 m kw. wynajął lider polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia oraz jego największy krajowy producent – Grupa CCC.

Dzięki marce SMYK, która zadebiutuje w mieście, skład najemców obiektu w Stalowej Woli zostanie wzbogacony o ofertę dla najmłodszych. Ta największa w Polsce sieć specjalistycznych sklepów dla dzieci, na powierzchni 560 m kw. zaprezentuje szeroki wybór zabawek, artykułów szkolnych, książek, multimediów, akcesoriów dla niemowląt oraz odzieży i obuwia dla dzieci w wieku 0-14 lat.

Największa obecna w naszym kraju sieć drogerii Rossmann posiada aktualnie ponad 1000 swoich sklepów w 400 miastach Polski. Kolejny z nich zostanie otwarty właśnie w VIVO! Stalowa Wola.

Do grona najemców stalowowolskiego obiektu dołączy także wiodący producent i importer odzieży oraz sprzętu turystyczno sportowego – 4F (pierwszy sklep tej firmy w mieście), MenClub – salon oferujący odzież męską takich marek Franco Ferruzzi czy Leger oraz sieć aptek Dr Max.

Ponadto, smakosze lodów jeszcze w tym roku udając się do centrum handlowego VIVO!, będą mogli spróbować wyśmienitych deserów przygotowywanych przez znaną i lubianą, a zarazem debiutującą w Stalowej Woli, markę Grycan.

„W ostatnich tygodniach obserwujemy wyjątkowo wzmożone zainteresowanie naszym centrum handlowym VIVO! Stalowa Wola, ze strony najemców, z racji na zaplanowane, zbliżające się otwarcie obiektu. To napawa nas sporym optymizmem w kontekście dalszej komercjalizacji.” – powiedział Jacek Wesołowski, Country Manager Development, Immofinanz Group Poland.

VIVO! w Stalowej Woli będzie miało blisko 32.000 m kw. powierzchni najmu z łącznie ponad 80 sklepami. Immofinanz Group prowadzi tę inwestycję wraz ze spółką Acteeum Group, (podział udziałów w projekcie: 86% Immofinanz Group, 14% Acteeum Group).

Immofinanz Group

Immofinanz Group to jedna z największych w Europie firm z branży nieruchomości. Jest notowana w indeksie ATX na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od momentu założenia w 1990 r. zgromadziła portfel ponad 470 wysokiej klasy nieruchomości o wartości około 6,8 mld euro. Immofinanz posiada profil skoncentrowany na nieruchomościach w segmencie biurowym, handlowym i logistycznym na 8 rynkach, w tym w: Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Polsce i Rosji.