Subway w CH Forum
Subway w CH Forum

 

Subway w CH Forum

Nowa restauracja sieci Subway działa od niedawna w CH Forum w Gliwicach. Mieści się na pierwszym piętrze centrum, w sąsiedztwie strefy food court. To pierwszy lokal Subway w tym mieście.

Restauracje Subway są największym i najszybciej rozwijającym się systemem franczyzowym na świecie. W chwili obecnej sieć liczy ponad 41000 restauracji w 105 krajach świata, w tym prawie 100 w Polsce.

Szerokie menu

Każda restauracja przez cały dzień wypieka na miejscu świeże pieczywo w kilku rodzajach. Sandwicze są komponowane z szerokiej gamy produktów tj. wędlin i mięs, świeżych warzyw, serów, past i oryginalnych sosów. Subway zdobył reputację restauracji serwującej świeże produkty najwyższej jakości o wysokich walorach odżywczych, wspaniałym smaku i będące alternatywą dla tradycyjnych „tłustych fast-food’ów”.

Subway w menu posiada także świeże sałatki oraz pieczone na miejscu amerykańskie ciasteczka. Restauracje Subway oferują też usługę cateringową, która doskonale pasuje na przyjęcia, spotkania czy konferencje.

Forum Gliwice

Forum to centrum handlowo-rozrywkowe położone w ścisłym centrum Gliwic. 43.000 m kw. pow. handlowej i 140 najemców czyni z niego jedno z największych na Górnym Śląsku i w Zagłębiu. Świetna lokalizacja, doskonałe połączenie z siecią drogową i transportem publicznym oraz rzesza lojalnych klientów to główne czynniki sukcesu CH Forum.

70 proc. najemców Forum to marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym tak znane firmy jak: Zara, Bershka, Centro, Cubus, Douglas, H&M, KappAhl, Pull&Bear, Reserved, Rossmann, Sephora, Stradivarius, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: Home&You, RTV Euro AGD,. Część rozrywkowa FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City oraz klub sieci Jatomi Fitness. Strefa restauracyjna „Pod chmurami” o oryginalnej archi­tekturze i stylistyce to przyjemne miejsce spotkań mieszkańców Gliwic, dodatkowo stanowiące o atrakcyjności rynkowej centrum handlowego.

Właścicielem Forum w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH. Zarządcą centrum handlowo-rozryw­ko­we­go Forum Gliwice jest międzynarodowa firma doradcza JLL (d. Jones Lang LaSalle).