Cinema 3D
Cinema 3D

Kino Cinema 3D w Galerii Tarnovia będzie oferowało 5 sal kinowych, zbudowanych w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Kino

Klimatyzowane sale kinowe, rozwiązania nowej generacji, technika kinowa oparta na cyfrowych projektorach – wszystko to oznacza nową jakość, którą w przyszłym roku zyska tarnowski obiekt TK Development.

Nowoczesne kino nie może się dziś obejść bez doskonałej jakości dźwięku. W kinie Cinema 3D w Galerii Tarnovia zostanie zainstalowany system Dolby Atmos. Jest to rozwiązanie, w którym każdy głośnik może w tym samym czasie odtworzyć zupełnie inne dźwięki, dzięki czemu projekcja filmu oddziaływuje na widza nie tylko obrazem, ale i pełną przestrzennością dźwięku.

– Decyzja o ulokowaniu naszego kolejnego kina w Galerii Tarnovia była poprzedzona szerokimi analizami. W 120 tysięcznym mieście, jakim jest Tarnów, nie ma wielosalowego multipleksu kinowego. Jesteśmy przekonani, że otwarcie kina w Galerii Tarnovia spotka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców Tarnowa i regionu. – mówił Jarosław Pantol, wiceprezes sieci Cinema3d SA.

W wielosalowym kinie Cinema 3D w Galerii Tarnovia widzowie obejrzą ponad 200 premier filmowych w ciągu roku. Otwarcie kina w Galerii Tarnovia zaplanowano na wiosnę 2016 roku.

Przy transakcji deweloperowi TK Development doradzała międzynarodowa firma Colliers International.

CINEMA3D SA

Cinema3d SA to sieć nowoczesnych multipleksów kinowych, działających na polskim rynku od 2010 roku. Firma od początku swojej działalności koncentruje się na realizacji multipleksów kinowych lokowanych na terenie galerii i centrów handlowych w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców. W ciągu niespełna 5 lat marka Cinema3d znalazła się w gronie liderów rynku kinowego w Polsce. Jest to dowód, ze przemyślana i konsekwentnie realizowana strategia pozwala na osiąganie nawet najbardziej śmiałych celów biznesowych. Najnowocześniejsza technika kinowa zastosowana w Cinema3d, oparta na cyfrowych projektorach kinowych, zapewnia rozrywkę w pełnym wymiarze, przede wszystkim projekcje w systemie 3D oraz 4K.

Cinema 3D
Cinema 3D

Galeria Tarnovia

Galeria Tarnovia to 2-poziomowe centrum handlowym, zrealizowanym w 2009 roku przez TK Development.

Obiekt jest zlokalizowany bezpośrednio przy drodze krajowej i ma doskonałą widoczność od ul. Krakowskiej, którą dziennie przejeżdża 36500 aut. W 30 minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10 minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

Na powierzchni handlowej 16,5 tys. mkw. znajduje się 100 sklepów, a wśród nich: H&M, Stradivarius, New Yorker, Carry, Taranko, Reserved, Mohito, Douglas, Triumph, Camile Albane, Deichmann, CCC, Euro RTV AGD, Sizeer, By o la la!, Te-Amo, oraz niedawno otwarty Market z grupy Carrefour.

Zmiany inwestycyjne w Galerio Tarnovia

Pośród nowych założeń komercyjnych Galerii Tarnovia znalazły się zmiany w ofercie handlowej. Wymianie uległ operator spożywczy – otwarcie Carrefour Market miało miejsce w listopadzie 2014. Wzmocniono branżę modową na parterze Galerii – powiększono sklepy marek wiodących i pozyskano nowych najemców. Porozumienie w sprawie kina dotyczy powierzchni na piętrze Galerii Tarnovia.

W procesie zmian inwestycyjnych Galeria Tarnovia zyskała nowy wizerunek zbudowany w oparciu o udogodnienia dla klientów i ofertę najemców. Obiekt zyskał tez czytelne oznakowanie wewnętrzne, usprawnioną komunikację pionową, odświeżoną przestrzeń parkingową, nowe pokoiki dla rodzin z dziećmi, wygodne strefy wypoczynku w pasażach, nową małą architekturę i zieleń, oraz logo i oznakowanie w świeżym kolorze, będące zwieńczeniem zaplanowanych zmian. Odświeżony wizerunek Galerii Tarnovia komunikowany jest w ramach nowej spójnej linii kreatywnej, a komunikacja z klientami jest prowadzona nie tylko poprzez nową responsywną stronę internetową i kanały social media, ale również mailing w atrakcyjnym czytelnym formacie.