Tarasy Zamkowe
Tarasy Zamkowe

Pierwszy w Lublinie salon z odzieżą dla dzieci Cool Club oraz restauracja Sphinx, serwująca dania kuchni orientalnej i międzynarodowej, to dwa kolejne debiuty w Tarasach Zamkowych.

Z początkiem wakacji mapa najnowszego lubelskiego centrum handlowo – rozrywkowego należącego do Immofinanz Group zyskała lokale, wzbogacające branżę dziecięcą i restauracyjną. Pierwszy na lubelskim rynku modowym salon Cool Club zaoferuje odzież, obuwie oraz akcesoria dla dzieci.

W ciągu ostatnich kilku tygodni również food court Tarasów Zamkowych uległ dużym zmianom. Z końcem czerwca została tu otwarta pierwsza w mieście restauracja Burger King. Kolejnym punktem, który zaprasza klientów do skorzystania z oferty menu jest restauracja Sphinx, serwująca m.in. steki, dania rybne, sałaty, dania wegetariańskie oraz desery i kawę. Specjalnością restauracji jest inspirowana kuchnią bliskowschodnią kultowa Shoarma.

Poza urozmaiconym menu, restauracja Sphinx w Tarasach Zamkowych ma jeszcze jeden wyjątkowy walor. Z restauracji można bezpośrednio wyjść na taras widokowy znajdujący się na dachu budynku.

Tarasy Zamkowe to najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni 38 tys. mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1400 miejsc postojowych. Otwarcie obiektu miało miejsce 4 marca 2015 roku. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. Tarasy Zamkowe są pierwszym centrum handlowym w Polsce, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Inwestorem i deweloperem Tarasów Zamkowych jest Immofinanz Group.