CH Millenium Hall
CH Millenium Hall

W Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall w Rzeszowie, 1 sierpnia br. zostaną otwarte dwie wyspy: Ziaja oraz Krakowskie Wypieki. Oba punkty zlokalizowane są na poziomie 0.

Ziaja to polska firma, która istnieje na rynku od 1989r. Produkuje farmaceutyki oraz wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i jamy ustnej. Obecnie oferta obejmuje ok. 1000 produktów, które cieszą się zaufaniem i sympatią klientów w Polsce i poza jej granicami. Na stoisku „Ziaja dla Ciebie” w Millenium Hall będzie można znaleźć pełne portfolio produktów Ziaja, Ziaja med i Ziaja pro, a także skorzystać z porad dotyczących pielęgnacji.

Krakowskie Wypieki to cukiernia, która przez lata działalności na rynku cukierniczym zaskarbiła sobie rzesze stałych, zadowolonych klientów, którzy regularnie odwiedzają stoiska cukierni. Cukiernia oferuje szeroki wybór najwyższej jakości ciast, ciastek, drożdżówek i tortów. Każdy wyrób tworzony jest z pasją, indywidualnym podejściem i najwyższą starannością, bazując wyłącznie na naturalnych składnikach.

Millenium Hall to największe Centrum Kulturalno-Handlowe w Polsce południowo-wschodniej. W sposób kompleksowy łączy w sobie funkcję handlową, rozrywkową i kulturalną. Powierzchnia Centrum to ponad 56 tys. mkw (GLA), na której klienci mogą znaleźć 250 sklepów najmodniejszych marek. Główni najemcy to: marki grupy Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti), TK Maxx, H&M, marki grupy LPP (Reserved, Cropp Town, Mohito, House, Sinsay), Mango, Max Mara, Guess, Kazar, Sephora, Toys”R”Us, Multikino, Piotr i Paweł, Stowarzyszenie „Siemacha”, Pure Jatomi Fitness, Media Expert, Centrum Medyczne Lux Med. Na terenie Centrum znajduje się nowoczesny klub muzyczny LUKR. Sercem Millenium Hall jest skwer z fontanną multimedialną, na którym w sezonie wiosenno-letnim znajduje się strefa relaksu i rozrywki, w zimie natomiast funkcjonuje lodowisko.

Millenium Hall to także przestrzeń kultury i rozrywki, gdzie odbywają się koncerty polskich i światowych gwiazd oraz wystawy popularnych artystów. Millenium Hall chętnie angażuje się w życie społeczne, wspierając inicjatywy edukacyjne i akcje charytatywne. W skład kompleksu wchodzi również hotel Hilton Garden Inn.