Resto Design w CH Auchan Płock
Resto Design w CH Auchan Płock

Od 15 lipca klienci Centrum Handlowego Auchan Płock mogą skorzystać z bogatszej oferty salonu meblowego Resto Design. Marka zmieniła lokal i obecnie zajmuje powierzchnię ponad 1000 mkw. w zewnętrznym budynku galerii handlowej. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan Polska.

Resto Design, obecne w płockiej galerii handlowej Auchan od 15 października 2014 roku, rozszerzyło swoją ofertę i zmieniło lokalizację. Marka przeniosła się z salonu o powierzchni 191,82 mkw. do zewnętrznego budynku obiektu i zajmuje obecnie lokal o powierzchni 1048,54 mkw.

Klienci salonu mają do dyspozycji szeroki wybór mebli tapicerowanych, stołów, krzeseł, łóżek czy materacy. Marka Resto Desing to połączenie dwóch wieloletnich partnerów handlowych i producentów – firmy Soft-Mebel, która działa na rynku meblowym od 1994 r. oraz firmy Meblo – Styl. W nowym lokalu Centrum Handlowego Auchan Płock przy ulicy Wyszogrodzkiej 140 marka jest obecna od 15 lipca.

Centrum Handlowe Auchan Płock znajduje się w Płocku, przy ulicy Wyszogrodzkiej 140. Oprócz hipermarketu Auchan klienci galerii mają do dyspozycji blisko 30 sklepów oraz restauracji znanych i wiodących na rynku marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe i obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Centrum Handlowe posiada 1,1 tys. miejsc parkingowych, w tym 29 dla osób niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2001 roku.

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.