Centrum Sukcesja
Centrum Sukcesja

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powiększa się właśnie o nowego najemcę. Swój salon otworzy marka Kubenz, która zaoferuje modę męską. Otwarcie Sukcesji zaplanowano na trzeci kwartał 2015 roku.

Powstające w Łodzi Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja to obiekt mocno zorientowany na zaspokojenie wszelkich potrzeb swoich klientów. Istotnym elementem doboru najemców jest chęć dostosowania oferty do zróżnicowanych odbiorców. Dlatego w szerokiej gamie produktów nie mogło zabraknąć wyjątkowej, męskiej mody, która podąża za najnowszymi trendami. Taką marką jest właśnie Kubenz.

Oferta modowa

– Kubenz wzbogacił naszą ofertę marek modowych. To kolejny najemca dedykowany odwiedzającym nas mężczyznom. Cieszymy się z obecności tej marki w Sukcesji jak również z faktu, że w ostatnim tygodniu dołączyli do nas: Vapiano i Kuchnie Orientu, a strefa rozrywki zyskała prężnie działającego, łódzkiego operatora – Fit Fabric. Z satysfakcją obserwuję kolejne wykańczane lokale i wiem, że oddamy do dyspozycji łodzian miejsce o bardzo ciekawej i zróżnicowanej ofercie – mówi Rafał Lisak Dyrektor CH-R Sukcesja, z firmy CBRE – zarządcy obiektu.

Mająca polskie korzenie firma ma w swojej kolekcji propozycje dla mężczyzn wymagających i pewnych siebie. Ceniących zarówno modną elegancję, jak i styl nieformalny, czasami nawet swobodny. W szerokiej gamie fasonów znaleźć można klasyczne garnitury, casualowe marynarki, modne kurtki, koszule i spodnie. Kolekcje projektowane są z myślą o klientach, którzy cenią sobie jakość i wygodę w codziennym użytkowaniu. Wyróżnikiem marki są eleganckie garnitury, szyte z najwyższej jakości, włoskiej wełny znanego producenta – Vitale Barberis Canonico.

CH-R Sukcesja

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powstaje w pobliżu ścisłego centrum Łodzi. W jego sąsiedztwie znajdują się m.in.: Międzynarodowe Targi Łódzkie, kampus Politechniki Łódzkiej oraz dwa budowane osiedla mieszkaniowe. Obiekt zaoferuje ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 36 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się 160 lokali: sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych, kawiarni, restauracji w strefie food court oraz najnowocześniejsze w Łodzi 9-salowe kino sieci Helios.

Inwestorem obiektu jest Fabryka Biznesu. sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi. Autorem projektu architektonicznego Sukcesji jest wrocławska pracownia Group-Arch. Za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma CBRE sp. z o.o., a za wynajem powierzchni firmy: Colliers International, CBRE sp. z o.o. oraz Fabryka Biznesu sp. z o.o. Inwestycja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu.