Cinema 3D nowy design

Operator kinowy Cinema 3D rozpoczął procedury przetargowe, które mają na celu wyłonienie wykonawców pod nowe inwestycje w Głogowie i Gdańsku.

Wyłonione w drodze przetargu firmy będą odpowiedzialne za realizację inwestycji, które rozpoczną się na przełomie października i listopada bieżącego roku.

– Rozpoczęliśmy procedurę przetargową, dotyczącą wykonawstwa naszych inwestycji w Głogowie i Gdańsku, m.in. w zakresie akustyki sal kinowych, robót wykończeniowych, instalacji wentylacji i klimatyzacji oraz instalacji silno- i niskoprądowych.  – powiedział Grzegorz Kołcz, Pełnomocnik Spółki Cinema 3D SA. – Procedura przetargowa jest otwarta. Planujemy wyłonić wykonawców do września bieżącego roku. –  dodał Grzegorz Kołcz.

Nowy kompleks Cinema 3D już w październiku

Trwają także przygotowania do uruchomienia kolejnych, wielosalowych kin z sieci Cinema 3 D. W październiku zostanie otwarte pięciosalowe kino w Gorzowie Wielkopolskim, w którym obecnie odbywają się prace adaptacyjne. Kino będzie znajdować się w Galerii Manhattan i stanie się najnowocześniejszym multipleksem kinowym w regionie. W salach kinowych w Gorzowie Wielkopolskim zostaną zastosowane najlepsze dostępne na rynku rozwiązania kinotechniczne. Kompleks będzie odznaczał się także nowoczesnym designem, którego charakterystycznymi elementami są kosmos i wielowymiarowość. Ukończenie inwestycji może nastąpić już wiosną przyszłego roku.

Informacje o spółce Cinema 3D

Cinema 3D SA to operator multipleksów kinowych, działających na polskim rynku od 2010 roku. Firma z centralą w Legnicy od początku swojej działalności koncentruje się na realizacji wielosalowych kin lokowanych na terenie galerii i centrów handlowych w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców. Kompleksy Cinema 3 D obsługują widzów w Kłodzku, Kaliszu, Świdnicy, Lesznie, Białej Podlaskiej i Świnoujściu.

Cinema 3D będzie reprezentować branżę kinową podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2015.