Gemini Park Bielsko-Biała
Gemini Park Bielsko-Biała

Do grona najemców Gemini Park Bielsko-Biała, należącym do spółki Gemini Holding, dołącza marka Quiosque oferująca elegancką odzież dla kobiet. W centrum handlowym firma zajmie lokal o powierzchni 150 mkw.

Quiosque to polska marka modowa, obecna na rynku od ponad 20 lat. Jej kolekcje skierowane są do nowoczesnych kobiet, które pragną wyglądać elegancko i jednocześnie czuć się swobodnie. W ponad stu sklepach na terenie całej Polski, rozmieszczonych zarówno w galeriach handlowych, jak i przy głównych ulicach miast, marka oferuje szeroki wybór sukienek, płaszczy, spodni, bluzek, a także toreb, biżuterii oraz szali.

Oferta modowa

– Tworząc plany ekspansji Quiosque bardzo starannie dobieramy lokalizacje i miejsca, w których otwieramy nowe salony. Dokładnie znamy swoją Klientkę, dlatego ważna jest dla nas zarówno lokalizacja, wielkość miejscowości, możliwość dojazdu czy sąsiedztwa innych sklepów. Gemini Park Bielsko-Biała to miejsce, które idealnie wpisuje się w naszą wizję marki i miejsca spotkań z klientką Quiosque. Tym bardziej cieszymy się, że nasze produkty będą dostępne w tej lokalizacji i wierzymy, że nowo otwarty salon odniesie spektakularny sukces – mówi Aleksandra Podsiadła Manager ds. Ekspansji Quiosque.

Marka Quiosque uzupełni tenant mix obiektu Gemini Park Bielsko-Biała w segmencie odzieży dla kobiet, który obecnie tworzą m.in salon Monnari, oferujący elegancką odzież dla pań, Butik Polka, z oryginalnymi i wyszukanymi kolekcjami, firma Mohito, której ubrania charakteryzują się kobiecością, nowoczesnością oraz naturalnością, a także pochodząca ze Szwecji firma odzieżowa H&M. Ponadto w obiekcie znajduje się również salon polskiej marki modowej Solar, sklep Jacqueline Riu, posiadający szeroki wybór modnych i eleganckich ubrań, marka Orsay oraz La Lune Mode de France – pierwszy w Bielsku-Białej butik oferujący odzież prosto z Paryża. W Gemini Park Bielsko Biała mieści się także lokal polskiej marki modowej Reserved, sklep Greenpoint, Bershka, Stradivarius, a także C&A, Carry, Sinsay oraz Taboo.

Gemini Park Bielsko-Biała

Ponad rok temu w Gemini Park Bielsko-Biała zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej powierzchnia obiektu sięga obecnie 40 tys. mkw. GLA, na których swoje miejsce znalazło 120 lokali handlowo-usługowych. Po przeprowadzonych zmianach Gemini Park w Bielsku-Białej jest pierwszym obiektem handlowym w regionie, w pełni dostosowanym do potrzeb całych rodzin z dziećmi. W związku z rozbudową i nowymi możliwościami obiektu, pojawiło się w nim kilkudziesięciu nowych najemców, a wielu z nich otworzyło swoje salony po raz pierwszy w tym regionie lub nawet w Polsce.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji.

Za wynajem powierzchni handlowej w Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.