Lego, Shutterstock
Lego, Shutterstock

Operator sklepu patronackiego Lego przedłużył umowę najmu z Galerią Malta w i będzie kontynuować współpracę z poznańskim centrum handlowym przez kolejne 5 lat.

Sklep patronacki Lego jest dostępny dla klientów na pierwszym poziomie galerii. Salon ma blisko 36 mkw. powierzchni.

– Galeria Malta to rzetelny partner, który starannie buduje portfolio swoich najemców. Renoma i potencjał biznesowy, których jesteśmy świadomi, sprawiły że postanowiliśmy przedłużyć umowę na następne 5 lat – informuje Markus Köhncke, pełnomocnik zarządu firmy Intertoys.

Salon z klockami Lego prowadzony przez firmę Intertoys oferuje pełną gamę słynnych na całym świecie klocków. Klienci, którzy mają wątpliwość jaki produkt wybrać uzyskają pomoc od wyspecjalizowanego personelu. Rocznie około 400 mln osób bawi się produktami Lego, co sprawia, że brand jest trzecią największą firmą zabawkarską na świecie.

Lego uzupełnia ofertę dziecięcą Galerii Malta, w której znajdują się już takie marki, jak m.in.: Bartek, Jupi Park czy Smyk.

Galeria Malta to trzykondygnacyjny kompleks o całkowitej powierzchni 162 tys. mkw. i jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w zachodniej Polsce. Obiektem zarządza firma Neinver. W Galerii Malta powstało 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe kino Multikino, liczne kawiarnie i restauracje. Galeria mieści się przy ul. Maltańskiej 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty. Jest położona w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Poznania.

Spółka Neinver będzie wystawcą Shopping Center Forum 2015 Fall Edition. Z przedstawicielami firmy będzie można porozmawiać przy stoisku 5.8