Centrum Sukcesja
Centrum Sukcesja

Otwarcie Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja w Łodzi odbędzie się 25 września 2015 roku. Obecnie na terenie inwestycji prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe.

– Na terenie budowy CH-R Sukcesja trwają obecnie przygotowania do odbiorów technicznych obiektu. Jednocześnie prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe np. malowanie, czy szpachlowanie ścian. Wokół całego obiektu, ogrodnicy sadzą drzewa i trawę, która pojawi się także na 4 poziomie Sukcesji.

– Trwa również dokładne czyszczenie pasaży handlowych po ostatnich pracach budowlanych oraz montaż fasady osłaniającej banery reklamowe. Na dwupoziomowym parkingu, który znajduje się nad galerią handlową, trwa malowanie znaków drogowych – mówi Michał Michalski, dyrektor ds. komunikacji z firmy Mirbud SA, generalnego wykonawcy obiektu.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powstaje w pobliżu ścisłego centrum Łodzi. W jego sąsiedztwie znajdują się m.in.: Międzynarodowe Targi Łódzkie, kampus Politechniki Łódzkiej oraz dwa budowane osiedla mieszkaniowe. Obiekt zaoferuje ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 36 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się 160 lokali: sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, punktów usługowych, kawiarni, restauracji w strefie food court oraz najnowocześniejsze w Łodzi 9-salowe kino sieci Helios.

sukcesja wnetrze nagroda

Inwestorem obiektu jest Fabryka Biznesu. sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi. Autorem projektu architektonicznego Sukcesji jest wrocławska pracownia Group-Arch. Za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma CBRE sp. z o.o., a za wynajem powierzchni firmy: Colliers International, CBRE sp. z o.o. oraz Fabryka Biznesu sp. z o.o. Inwestycja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu.