Salon Ochnik Fot. Archiwum Wojnarowscy Sp. z o.o.
Salon Ochnik Fot. Archiwum Wojnarowscy Sp. z o.o.

Zaskakujące kolory, nowoczesne kroje, wykorzystanie światowych trendów – wszystko to można zaobserwować nie tylko w kolekcji marki Ochnik, ale również w wyglądzie samych salonów.

Nowa koncepcja salonów to przede wszystkim elegancka i prosta forma – jasne kolory, ciemne elementy drewna, czy surowa stal. Nowoczesna aranżacja wnętrz stanowi idealne tło do ekspozycji ekskluzywnych towarów. Dopełnieniem nowoczesnego stylu stanowi energooszczędne oświetlenie marki Spectrum LED Integra, na które wymienione zostało tradycyjne oświetlenie. Proste i eleganckie oprawy w nietuzinkowym ułożeniu doskonale wpisują się w nowy koncept salonów – ich świeży i lekki charakter. Doskonale dobrane oprawy podkreślają barwy oraz tekstury oferowanych kolekcji.

Firma Wojnarowscy sp. z o. o., wiodący dostawca źródeł światła i opraw LED pod marką Spectrum, miała znaczący udział w realizacji nowego konceptu oświetlenia salonów Ochnik dostarczając oprawy LEDowe do kilku salonów w Polsce. To jeszcze nie koniec inwestycji – do końca roku planowane jest otwarcie nowych salonów oraz modernizacja istniejących, w ramach której nastąpi wymiana tradycyjnego oświetlenia na oświetlenie LEDowe.

Firma Wojnarowscy sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą źródeł światła oraz opraw LED. Dwudziestopięcioletnia obecność na rynku oświetleniowym, zebrane doświadczenia i zdobyta wiedza pozwalają na realizację najbardziej nietypowych projektów. Firma w swojej ofercie posiada oświetlenie dla biur, obiektów handlowych, przemysłu, budynków użyteczności publicznej, architektury zewnętrznej oraz oświetlenie do zastosowań specjalnych. Dzięki kompetentnemu zespołowi projektantów, inżynierów oraz sprzedawców firma oferuje pomoc i doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji.

Salon Ochnik Fot. Archiwum Wojnarowscy Sp. z o.o.
Salon Ochnik Fot. Archiwum Wojnarowscy Sp. z o.o.

Z najnowszymi rozwiązaniami marki Spectrum LED Integra można się będzie zapoznać podczas najbliższej edycji targów Shopping Center Forum 2015 Fall Edition. Serdecznie zapraszamy – Wojnarowscy sp. z o.o. – stoisko 7.5.