Galeria Malta
Galeria Malta

Marka Marc O’Polo podpisała 5-letnią umowę najmu z poznańską Galerią Malta. Sklep zajmie powierzchnię 207,96 mkw. i będzie znajdował się na poziomie 0 centrum.

Wystrój salonu oparty na skandynawskiej filozofii zaskoczy klientów nowoczesnym, a zarazem minimalistycznym designem. Unikatowy koncept z pewnością przyciągnie uwagę swoją chłodną elegancją. Otwarcie zaplanowano w październiku 2015. Światowej sławy brand wzbogaci ofertę odzieżowych marek premium galerii, którą tworzą m.in. Tommy Hilfiger czy Lacoste.

Marka jest lubiana przez klientów ceniących połączenie luźnego, miejskiego stylu z najnowszymi trendami modowymi. Dzięki kreatywnym kolekcjom, ciekawemu wzornictwu i doskonałej jakości wykonania każdego produktu szwedzki brand odniósł duży sukces w branży odzieżowej. Ubrania Marc O’Polo szyte są z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych materiałów takich jak bawełna, wełna, len i jedwab. Z brandem utożsamiają się osoby pewne siebie, aktywne i wymagające. W salonie oferowane będą kolekcje ubrań damskich i męskich, w których dominuje miejski casual i swobodna elegancja.

Galeria Malta ze swoim bogatym i starannie tworzonym portfolio marek należy do ścisłej czołówki centrów handlowych w Poznaniu. Dlatego Marc O’Polo zdecydowało się na podpisanie wieloletniej umowy najmu właśnie z tym centrum.

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w zachodniej Polsce, którym zarządza firma Neinver. Trzykondygnacyjny kompleks o całkowitej powierzchni 162 tys. mkw. – ze względu na swoje wyjątkowe położenie, w sercu zielonych terenów poznańskiej Malty – zaprojektowany został tak, aby dopasować się do charakteru miejsca, w którym funkcjonuje, wzbogacić je i podkreślić jego wyjątkowość.

W Galerii Malta powstało 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe kino Multikino, liczne kawiarnie i restauracje. Galeria mieści się przy ul. Maltańskiej 1, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i rekreacyjnych terenów poznańskiej Malty. Jest położona w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Poznania.

Neinver zaprezentuje Maltę oraz inne swoje projekty przy stoisku 5.8 podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2015.