Realizacja Brandgood
Realizacja Brandgood

Brandgood, firma specjalizująca się w produkcji reklam i oznaczeń, pozyskuje kolejne projekty.

– W tym roku nasza firma zamierza promować się na targach VISCOM w Paryżu, Mediolanie oraz Dusseldorfie są to branżowe targi, których główną tematyką jest komunikacja wizualna. W ostatnim czasie możemy się pochwalić także współpracą z siecią obuwniczą Deichmann, siecią kin Helios oraz wejściem na rynki zagraniczne. Dotyczy to m.in. takich krajów jak Niemcy, Szwecja, Holandia, Dania – mówi redakcji Retailnet Aleksander Kaleta Commercial Director Brandgood.

Firma Brandgood od 23 lat działa na rynku produkcji reklam i oznaczeń.

– Naszą firmę cechuje profesjonalne podejście klientów oraz współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego podchodzimy do każdego indywidualnie. Stawiamy na solidne przygotowane realizacji od momentu złożenia oferty do sfinalizowania zlecenia. Nasz wykwalifikowany zespół działa sumienie, terminowo oraz zapewnia gwarancje – podkreśla Aleksander Kaleta.

Firma Brandgood świadczy usługi z koszyka cenowego Standard i Premium. Swoje realizacje zaprezentuje podczas Shopping Center Forum 2015 Fall Edition przy stoisku 1.3

Realizacja Brandgood