Outlet Center Lublin
Outlet Center Lublin

W sierpniu 2015 roku do grona najemców Outlet Center w Lublinie dołączyły marki Puma i Trespass. Nowe salony poszerzyły ofertę sportową a także outdoorową centrum.

Oferta marki Puma znana jest z obecności w największych galeriach handlowych na terenie całej Polski. Sklep jest pierwszym salonem outletowym tej marki w Lublinie.

– Otwarcie salonu Puma w formule outletowej jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie naszych klientów na marki sportowe. Moda na zdrowy tryb życia i związaną z tym zwiększoną aktywność fizyczną, przekłada się na formatowanie oferty Outlet Center również z myślą o tej istotnej dla nas grupie Klientów. Dołączając do grona naszych najemców popularny brand sportowy wychodzimy naprzeciwko ich potrzebom – mówi Paulina Mikołajczuk dyrektor marketingu Outlet Center

Kolejnym najemcą, który w ostatnim czasie dołączył do naszego grona jest marka Trespass – jedna z największych szkockich firm produkujących odzież sportową, outdorową, akcesoria, oraz sprzęt kampingowy. Salon ma prawie 300 mkw. powierzchni. Oferta firmy skierowana jest do wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Inwestorem projektu jest Outlet Center Retail Management S.A. Sp.k., wchodząca w skład grupy deweloperskiej ADV Por Property Investment S.A., będąc jednocześnie podmiotem zależnym od Forum XXVIII FIZ. Do jej kompetencji należy rozwój obiektów handlowych typu Outlet Center. Obecnie firma realizuje takie inwestycje w Lublinie i Białymstoku, a w planach ma dalszy rozwój sieci Outlet Center w innych rejonach kraju.

CBRE jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację Outlet Center. CBRE jest wystawcą Shopping Center Forum 2015 Fall Edition. Swoje projekty zaprezentuje przy stoisku 3.3