RTV Euro AGD w CH Osowa
RTV Euro AGD w CH Osowa

W związku z przedłużeniem umowy najmu z marką RTV Euro AGD, 28 sierpnia 2015 roku w Centrum Handlowym Osowa w Gdańsku nastąpiło otwarcie salonu tej marki w nowej lokalizacji. Nowa powierzchnia sklepu wynosi 335 mkw.

RTV Euro AGD jest pierwszą ogólnopolską wyspecjalizowaną siecią detaliczną. Odświeżony sklep w CH Osowa oferuje sprzęt audio-wideo, zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego, laptopy i inny sprzęt komputerowy, sprzęt telekomunikacyjny, sprzęt fotograficzny oraz akcesoria.

– Cieszymy się, że RTV Euro AGD, który jest obecny w CH Osowa od otwarcia obiektu, przedłużył umowę najmu na kolejne lata. Potwierdza to, że Osowa jest atrakcyjnym miejscem do prowadzenia biznesu – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Nowy salon jest teraz zlokalizowany pomiędzy sklepem Carry a drogerią Rossmann.

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi oraz specjalną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na monitorowanym parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę (www.pradera.com) oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu Hansainvest. Zarządcą obiektu jest Apsys Polska S.A.

Apsys Polska jest wystawcą Shopping Center Forum 2015 Fall Edition. Swoje projekty zaprezentuje przy stosiku 2.1