BBalmain Asset Management zarządza m.in. Aura Centrum Olsztyn
Balmain Asset Management zarządza m.in. Aura Centrum Olsztyn

Zmienia się oferta handlowa w Centrum Handlowym Aura Centrum w Olsztynie. Wśród ostatnich nowości można wymienić m. in. planowane otwarcia nowych, nieobecnych dotąd w Olsztynie salonów, przedłużenia umów najmu i kompleksowe remonty już istniejących sklepów.

Do największych planowanych zmian w Aura Centrum można przede wszystkim zaliczyć otwarcie pierwszego w Olsztynie sklepu polskiej marki odzieżowej Pretty One, marki sportowej Sizeer i salonu Eurofirany. Przejęcie lokalu przez Pretty One nastąpi już 10 września, a otwarcie nowego sklepu zaplanowano na październik. W butiku o powierzchni 58 mkw. zaprezentowana zostanie kolekcja odzieży dla kobiet.

Na początku września swoją działalność rozpocznie także salon sieci Eurofirany (140 mkw.) z bogatą ofertą artykułów dekoracyjnych dla domu. Natomiast lista sklepów z odzieżą sportową w Aurze Centrum wydłuży się o markę Sizeer – sklep o powierzchni ponad 110 mkw. zostanie otwarty w listopadzie.

Oprócz nowości w ofercie, wiele marek obecnych od lat w Aura Centrum Olsztyna postanowiło ostatnio przedłużyć umowy i powiększyć zajmowane lokale, by zaoferować jeszcze szerszą ofertę produktów i usług oraz zrealizować swój potencjał biznesowy w dobrej lokalizacji w samym sercu Olsztyna. I tak jesienią w zupełnie nowej odsłonie otwarty zostanie powiększony salon marki Cropp, który zajmie 300 mkw. Zmiany czekają także sklep marki Wrangler, który zostanie zmodernizowany i dostosowany do najnowszych standardów sieci. W ostatnich dniach zakończył sią natomiast remont sklepu z kosmetykami Yves Rocher oraz salonu Orange, który niedawno ponownie otworzył swoje podwoje po odświeżeniu wystroju. Długoterminową umowę najmu o kolejny okres przedłużyło również biuro podróży Wakacje.pl.

– Rynek w Olsztynie i w całym województwie staje się coraz bardziej konkurencyjny, aczkolwiek Aura Centrum zachowuje swoją wypracowaną pozycję i cieszy się nieustannym zainteresowaniem zarówno najemców, jak i Klientów, którzy nam ufają i doceniają fakt, że wciąż udoskonalamy naszą ofertę. To dla nas największy motywator do pracy i do ciągłego rozwijania popularnego miejsca zakupów w mieście – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aury Centrum, Balmain Property Management.

Aura Centrum Olsztyna jest wiodącym centrum handlowym w Olsztynie, które powstawało w dwóch etapach – pierwsza część obiektu została oddana do użytku w 2005 roku, druga, w 2009. W skład Centrum wchodzi 98 sklepów między innymi takich marek jak: delikatesy Alma, H&M, Bershka, Stradivarius, Sinsay, Mohito, Sinsay, KappAhl, Rossmann, Empik, Smyk, Nike, CCC, Reserved, Home & You, Douglas i New Yorker. Na terenie Centrum znajduje się także 8-salowe kino Helios. W 2012 roku CH Aura zostało kupione przez fundusz inwestycyjny zarządzany przez Rockspring Property Investment Managers z siedzibą w Londynie.