BBalmain Asset Management zarządza m.in. Aura Centrum Olsztyn
Balmain Asset Management zarządza m.in. Aura Centrum Olsztyn
BBalmain Asset Management zarządza m.in. Aura Centrum Olsztyn
Balmain Asset Management zarządza m.in. Aura Centrum Olsztyn

Zmienia się oferta handlowa w Centrum Handlowym Aura Centrum w Olsztynie. Wśród ostatnich nowości można wymienić m. in. planowane otwarcia nowych, nieobecnych dotąd w Olsztynie salonów, przedłużenia umów najmu i kompleksowe remonty już istniejących sklepów.

Do największych planowanych zmian w Aura Centrum można przede wszystkim zaliczyć otwarcie pierwszego w Olsztynie sklepu polskiej marki odzieżowej Pretty One, marki sportowej Sizeer i salonu Eurofirany. Przejęcie lokalu przez Pretty One nastąpi już 10 września, a otwarcie nowego sklepu zaplanowano na październik. W butiku o powierzchni 58 mkw. zaprezentowana zostanie kolekcja odzieży dla kobiet.

Na początku września swoją działalność rozpocznie także salon sieci Eurofirany (140 mkw.) z bogatą ofertą artykułów dekoracyjnych dla domu. Natomiast lista sklepów z odzieżą sportową w Aurze Centrum wydłuży się o markę Sizeer – sklep o powierzchni ponad 110 mkw. zostanie otwarty w listopadzie.

Oprócz nowości w ofercie, wiele marek obecnych od lat w Aura Centrum Olsztyna postanowiło ostatnio przedłużyć umowy i powiększyć zajmowane lokale, by zaoferować jeszcze szerszą ofertę produktów i usług oraz zrealizować swój potencjał biznesowy w dobrej lokalizacji w samym sercu Olsztyna. I tak jesienią w zupełnie nowej odsłonie otwarty zostanie powiększony salon marki Cropp, który zajmie 300 mkw. Zmiany czekają także sklep marki Wrangler, który zostanie zmodernizowany i dostosowany do najnowszych standardów sieci. W ostatnich dniach zakończył sią natomiast remont sklepu z kosmetykami Yves Rocher oraz salonu Orange, który niedawno ponownie otworzył swoje podwoje po odświeżeniu wystroju. Długoterminową umowę najmu o kolejny okres przedłużyło również biuro podróży Wakacje.pl.

– Rynek w Olsztynie i w całym województwie staje się coraz bardziej konkurencyjny, aczkolwiek Aura Centrum zachowuje swoją wypracowaną pozycję i cieszy się nieustannym zainteresowaniem zarówno najemców, jak i Klientów, którzy nam ufają i doceniają fakt, że wciąż udoskonalamy naszą ofertę. To dla nas największy motywator do pracy i do ciągłego rozwijania popularnego miejsca zakupów w mieście – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aury Centrum, Balmain Property Management.

Aura Centrum Olsztyna jest wiodącym centrum handlowym w Olsztynie, które powstawało w dwóch etapach – pierwsza część obiektu została oddana do użytku w 2005 roku, druga, w 2009. W skład Centrum wchodzi 98 sklepów między innymi takich marek jak: delikatesy Alma, H&M, Bershka, Stradivarius, Sinsay, Mohito, Sinsay, KappAhl, Rossmann, Empik, Smyk, Nike, CCC, Reserved, Home & You, Douglas i New Yorker. Na terenie Centrum znajduje się także 8-salowe kino Helios. W 2012 roku CH Aura zostało kupione przez fundusz inwestycyjny zarządzany przez Rockspring Property Investment Managers z siedzibą w Londynie.