Sizeer
Sizeer

Firma Marketing Investment Group, właściciel sieci sklepów Sizeer, 50 style, Symbiosisi i Timberland, realizuje zapowiedziany plan ekspansji.

Grupa MIG uruchomiła właśnie swój 6. salon Sizeer na terenie Niemiec.

Sizeer dołączył do grona najemców C.H. CentrO w miejscowości Oberhausen, w Nadrenii Północnej-Westfalii. C.H. CentrO jest jedną z największych galerii w Europie. To 15. zagraniczny salon sieci zarządzany przez MIG. Nowy salon zajął powierzchnię 180 mkw. Jesienią planowane są otwarcia kolejnych salonów Sizeer.

Największy w Europie kompleks handlowo-rozkrywkowy CentrO w Oberhausen to miejsce, które nazywane jest rajem zakupowym. Na powierzchni ponad 100 tysięcy metrów kwadratowych, klienci odwiedzający galerię mają okazję zrobić zakupy w sklepach najpopularniejszych światowych marek.

Sizeer to europejska sieć salonów multibrandowych z obuwiem, odzieżą i akcesoriami oraz nowoczesne sklepy internetowe e-Sizeer.com oraz Sizeer.de.

Właścicielem marki Sizeer jest Marketing Investment Group S. A. – wyłączny dystrybutor marek New Era, O’Neill, Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, Head, Confront, Feewear, a także właściciel sieci sklepów Symbiosis i 50 style.