Giacomo Conti
Giacomo Conti

 

Giacomo Conti

Właściciele dynamicznie się rozwijającej męskiej marki garniturowej Giacomo Conti będą uczestnikami jesiennej edycji Shopping Cenyter Forum 2015. Zbigniew Markowski i Karol Olejniczak już są zarejestrowani w aplikacji mobilnej SCF 2015.

Rocznie sieć Giacomo Conti powiększa się o około 10 nowych lokalizacji. W ostatnim czasie spółka podpisała kolejną umowę najmu – tym razem z powstającą obecnie w Mielcu Galerią Aviator. Nowy salon mody męskiej Giacomo Conti mierzyć będzie 129 metrów kwadratowych, a jego otwarcie przewidywane jest na drugi kwartał 2016 roku.

Jak wynika z planów właścicieli marki, Zbigniewa Markowskiego i Karola Olejniczaka, rok 2016, na który przypada dekada istnienia marki Giacomo Conti, będzie równie aktywny w działania ekspansyjne jak rok 2015.

W ciągu kilku kolejnych tygodni ruszy 5 nowych sklepów. Na liście planowanych otwarć są salony w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy, w centrum wyprzedażowym Factory Outlet Ursus w Warszawie, w Agora Bytom, w Galerii Galena w Jaworznie oraz w Szczecin Park Outlet.

Dla przypomnienia, od stycznia br. przybyło 6 nowych salonów mody męskiej Giacomo Conti. Obecnie sieć tworzy ponad 50 salonów. Marka Giacomo Conti powstała w 2006 roku. Oferuje modę męską w oparciu o trzy kolekcje: kolekcję biznesową, ślubną oraz casualową. Podstawę asortymentu stanowią taliowane garnitury męskie, marynarki oraz koszule.