Gemini Park Tarnów
Gemini Park Tarnów

Salony marki Big Star, Wojas oraz Vigoz&Kabeen zostają na dłużej w centrum handlowym Gemini Park w Tarnowie. Firmy przedłużyły umowy najmu lokali na kolejne lata.

Salon Big Star w Gemini Park Tarnów to ponad 127 mkw. powierzchni, które sieć zajmować będzie przez kolejnych 5 lat. Marka Big Star pojawiła się na polskim rynku w 1990 roku. Oferuje produkty jeansowe oraza szeroką gamę dodatków: buty, torebki, paski czy okulary przeciwsłoneczne.

Spółka Wojas jest jednym z najbardziej cenionych polskich producentów obuwia. W blisko 170 salonach na terenie całej Polski firma oferuje szeroką gamę damskiego i męskiego obuwia, jak również wiele modeli butów młodzieżowych i trekkingowych. Umowa najmu z Gemini Park Tarnów na lokal o powierzchni 115 mkw. została przedłużona na kolejnych 5 lat.

– Tarnowskie Gemini Park charakteryzuje się znakomitą lokalizacją oraz doskonałymi rozwiązaniami komunikacyjnymi. Przedłużenie współpracy firmy Wojas z Gemini Park Tarnów jest zgodne z przyjętą strategią rozwoju sieci detalicznej – informują przedstawiciele biura prasowego marki Wojas.

– Wnętrze ponownie otwartego salonu w Gemini Park Tarnów zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszym konceptem butiku Wojas, który wyróżnia się przestronnym układem białych mebli. Eksponowany asortyment podkreślają oryginalne stalowe elementy. Przestrzenne wnętrze uzupełniają szare, surowe ściany oraz zdjęcia ilustrujące proces produkcji obuwia – dodają przedstawiciele spółki.

Vigoz&Kabeen to sklep z odzieżą i dodatkami modowymi dla młodych klientów. Lokal tej sieci zajmuje w tarnowskim Gemini ponad 65 mkw., a przedłużona umowa najmu związana jest także z planowanymi zmianami wizualnymi powierzchni sprzedaży.

W Gemini Park Tarnów oprócz marki Big Star segment odzieży jeansowej tworzą również: sklep Lee Cooper z długoletnim doświadczeniem eksportu ubrań na cały świat, marka Levi’s, której produkty dostępne są w ponad 110 krajach oraz firma Mustang – prekursor produkcji spodni jeansowych w Europie.

Firma Wojas uzupełni tenant mix obiektu w dziale obuwia oraz galanterii, w skład którego wchodzą: polska marka Gino Rossi, sklep Badura, oferujący męskie oraz damskie obuwie polskich i zagranicznych producentów, Kornecki – firma zajmująca się produkcją obuwia dla dzieci oraz kobiet, jak również sklep CCC, sprzedający m.in. obuwie firmy Lasocki. W Gemini Pak Tarnów klienci mogą skorzystać również z bogatej oferty salonu Heavy Duty, sklepu międzynarodowej sieci Deichmann, marki Kari, która pojawiła się na Polskim rynku w 2012 roku oraz sklepu Neeco, oferującego zarówno damskie, męskie, jak i dziecięce obuwie. W tarnowskiej galerii zostanie również otwarty sklep firmy Ryłko – jednej z najbardziej znanych marek obuwniczych w Polsce.

Sklep Vigoz&Kabeen będzie uzupełnieniem oferty odzieżowej skierowanej do młodych ludzi. Aktualnie w Gemini Park Tarnów znajdują się takie marki młodzieżowe jak firma Cropp, Diverse, House oraz Sinsay.

Gemini Park Tarnów jest drugą inwestycją w portfelu krakowskiego inwestora i dewelopera, spółki Gemini Holding. Obiekt został otwarty w sierpniu 2010 roku i dysponuje 42,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej, na której zlokalizowanych jest blisko 130 sklepów.

Gemini Holding jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2015. Swoje projekty zaprezentuje przy stoisku 4.5