Galeria Kazimierz
Galeria Kazimierz

Galeria Kazimierz w Krakowie wzmacnia swoją ofertę usługową kierowaną do kobiet i mężczyzn. 8 września w Galerii Kazimierz odwiedzających przywitał salon wiodącej na świecie sieci fryzjerskiej – Jean Luis David. Marka pojawi się w miejsce przejętego przez sieć salonu Haircoif i operować będzie na powierzchni 93 mkw.

W lipcu 2015 roku, spółka Provalliance zakupiła sieć 12 salonów Haircoff, czym wzmocniła pozycję lidera na polskim rynku. Jednym z pierwszych salonów, który przeszedł rebranding jest salon w Galerii Kazimierz.

– Wystrój wnętrz naszego salonu w Galerii Kazimierz będzie zgodny z najnowszym konceptem marki. W harmonijnym designie dominuje lśniąca biel, która zapewni naszym klientkom wyjątkowy komfort i relaks – mówi Tomasz Bączyk, członek zarządy Provalliance Poland sp. z o.o. – właściciela salonów Jean Louis David.

– Jean Louis David to wiodąca marka na rynku usług fryzjerskich w całej Europie. Otwarcie salonu w Galerii Kazimierz doskonale wpisuje się w kierunek rekomercjalizacji obiektu. Tak prestiżowa marka jeszcze bardziej podkreśli charakter obiektu, który ma nie tylko dostarcza najwyższej jakości usługi i produktu, ale także wyznaczać trendy – komentuje Małgorzata Laskowska, Associate Director ,Działu Powierzchni Handlowych CBRE.

Jean Louis to największa sieć prestiżowych salonów fryzjerskich w Europie. Marka Jean Louis David powstała we Francji w latach sześćdziesiątych. Salony oferują usługi bez zapisów oraz możliwość umówienia wizyty online i przez infolinię, stawiając na bezpośrednią relację z klientkami. Salony Jean Louis David mierzą średnio od 50 do 70 mkw. powierzchni. Firma zainteresowana jest otwarciami głównie w prestiżowych centrach handlowych w miastach liczących ponad 300 tys. mieszkańców.

Galeria Kazimierz to nowoczesne centrum handlowe, działające od 2005 roku. Centrum handlowe zlokalizowane jest w historycznym centrum Krakowa, przy ulicy Podgórskiej. Na dwóch poziomach galerii znajduje się 140 sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, liczne punkty usługowe i gastronomiczne oraz multipleks z 10 salami kinowymi. Prestiżowymi najemcami są m.in. Cinema City, Alma, Empik, Zara, H&M czy Pure. Obiekt oferuje prawie 40 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej.

Od 2014 roku właścicielem galerii jest Invesco Real Estate. Jest to pierwsza oraz jedna z czołowych inwestycji IRE w Polsce. Koncepcję zmian dla Galerii Kazimierz przygotowała londyńska pracownia architektoniczna Haskoll, która specjalizuje się w projektach centrów handlowych, natomiast projekt architektoniczny przygotowała krakowska pracownia Meblodom. Za zarządzanie galerią i wynajem powierzchni w Galerii odpowiedzialna jest firma CBRE.