Zmiany w salonie Komputronik w Lubinie

Komputronik, ogólnopolska sieć sprzedaży nowoczesnych technologii, rozwiązań cyfrowych, sprzętu RTV i AGD, już 29 stycznia zaprezentuje nowy salon w Lubinie. Sklep Komputronik znajduje się przy ulicy Rynek.

W salonie działającym od 2013 roku, przeprowadzono gruntowne zmiany. Przebudowa lokalu pozwoliła na stworzenie ponad dwukrotnie większej ekspozycji. Teraz, klienci znajdą dwukrotnie powiększoną ofertę sprzętu IT, a także małego AGD. Jest to już 65 salon agencyjny sieci Komputronik.

Przypomnijmy, Komputronik dotychczas kojarzony był głównie ze sprzętem IT i GSM, jednak obecnie dynamicznie poszerza również kategorie AGD i RTV. Kolejnym krokiem ekspansji na rynku jest rozwój submarki Komputronik Home, jako integralnej części oferty sieci. Na stronie głównej Komputronik.pl obok zakładki „elektronika” działa już dedykowana belka „home”, w której znajduje się 9 kategorii: „Dziecko” „Dom i ogród”, „Zdrowie i uroda”, „Sport”, „Motoryzacja”, „Turystyka”, „Hobby” „Sprzęt muzyczny” i „AGD”.

– Stworzenie osobnej submarki i udostępnienie klientom oferty produktów, takich jak zabawki, kosmetyki czy sprzęt turystyczny, to odpowiedź na rosnące potrzeby rynku i oczekiwania klientów. Większość z nas odczuwa brak czasu i dlatego szukamy kompleksowych rozwiązań w różnych dziedzinach życia. Dotyczy to także zakupów. Zależy nam, żeby szybko i w komfortowych warunkach kupić wszystko z czego potrzebujemy – komentuje Joanna Tobiszowska, Dyrektor Marketingu Komputronik S.A.

Ciemnoróżowe sublogo „home” można zobaczyć nie tylko w sklepie online, ale także w salonach Megastore w Warszawie i Poznaniu oraz w wybranych lokalizacjach, gdzie dotychczas pojawiła się oferta AGD i RTV.

Komputronik, dystrybutor sprzętu IT, produktów AGD i RTV, jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.